سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
15 ذو الحجة 1441
Tuesday, 4 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 298213
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
برگزاری جشن ازدواج ۴۶ زوج طلبه استان بوشهر به صورت مجازی
برگزاری جشن ازدواج ۴۶ زوج طلبه استان بوشهر به صورت مجازی
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خبر داد:

برگزاری جشن ازدواج ۴۶ زوج طلبه استان بوشهر به صورت مجازی

فاطمه مجاهد معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بیان کرد: جشن ازدواج ۴۶ زوج طلبه این استان با عنوان "همسفر تا بهشت" به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ فاطمه مجاهد معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بیان کرد: جشن ازدواج ۴۶ زوج طلبه این استان با عنوان “همسفر تا بهشت” به صورت مجازی برگزار شد.

فاطمه مجاهد روز پنج‌شنبه در این ارتباط اظهار داشت: ازدواج آسان همواره یکی از مطالبه‌های جدی مقام معظم رهبری بوده تا جوانان جشن ازدواج خود را با پرهیز از هزینه‌های اضافی و تجملات غیرضرور برگزار کنند.

وی بیان کرد: در این راستا جشن ازدواج ۴۶ طلبه استان نیز با اتکا به شرط مهریه پایین و برپایی جشن ازدواج ساده و بی تکلف برگزار شد. این مراسم از سال ۹۶ تاکنون در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برنامه‌ریزی شده است.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اضافه کرد: جشن ازدواج و کارگاه‌های توانمندسازی زوج‌های طلبه‌ در سال‌های گذشته به صورت حضوری برگزار می‌شد که امسال به دلیل خاص کشور و شیوع ویروس کرونا جشن و کارگاه آموزشی به صورت مجازی برگزار شد.

مجاهد افزود: کارگاه‌های مجازی فرصتی است تا زوجین با بهره‌گیری از استادان برجسته مواردی مهم و کاربردی را آموزش ببینند.

وی عنوان کرد: هدایایی که برای زوجین در نظر گرفته شده برخلاف سال‌های گذشته که ترکیب وجه نقد و کالا بوده است امسال به صورت تمام نقدی است که به حساب زوجین واریز می شود.

مجاهد در پایان گفت: در تهیه این هدایا که بخش قابل ملاحظه‌ آن از طرف خیرین بوده آستان آستان قدس رضوی، اداره کل اوقاف و امور خیریه و ناحیه مقاومت شهرستان بوشهر نیز مشارکت داشتند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*