شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
19 ذو الحجة 1441
Saturday, 8 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 298300
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
دانشکده داروسازی در دشتستان ایجاد شود
دانشکده داروسازی در دشتستان ایجاد شود
ابراهیم رضایی:

دانشکده داروسازی در دشتستان ایجاد شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با استفاده از ظرفیت بیمارستان شهید گنجی برازجان، دانشکده داروسازی در این شهرستان راه‌اندازی شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ ابراهیم رضایی روز دوشنبه (۶مردادماه) در نشست با اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: کارهای بزرگی از سوی فعالان حوزه سلامت برای مقابله با کرونا صورت گرفته است و شاهد خلق حماسه‌های ماندگاری از سوی نیروهای بهداشتی و درمانی در نقاط مختلف استان هستیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در شورای اسلامی به برخی از مشکلات و نواقص اشاره کرد و اضافه کرد: به دنبال مقصر نیستیم و باید همه باهم تلاش کنیم که مسئله را شناسایی کرده و راهکارهای مناسب برای عبور از این وضعیت اتخاذ کنیم.

وی خواستار رفع مسائلی همچون کمبود دارو و تجهیزات در بیمارستان برازجان شد و ادامه داد: بهبود وضعیت اورژانس بیمارستان برازجان و فعال شدن درمانگاه تخصصی از مطالبات و خواسته‌های مردم شهرستان است.

ابراهیم رضایی تقویت نیروهای خدماتی در بیمارستان برازجان را خواستار شد و اضافه کرد: تأمین دستگاه اکسیژن‌ساز، رفع مشکلات نیروهای اوتی، نظارت بر عملکرد پزشکان طرحی و تخصصی شدن حراست بیمارستان شهید گنجی از دیگر نیاز های این بیمارستان است.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در شورای اسلامی بابیان اینکه آماده هرگونه همکاری برای بهبود وضعیت سلامت در استان هستم، تصریح کرد: هر جایی نیاز به حضور، پیگیری و مطالبه گری بنده باشد اعلام کنید تا با تمام وجود اقدام کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساختهای بهداشتی و بهسازی مراکز بهداشتی ۵۰ پروژه بهداشتی و درمانی شامل ۱۷ شهریور، درمانگاه شبانه‌روزی و پلی‌کلینیک تخصصی در شهرستان دشتستان در دست اجراست.

دکتر سعید کشمیری افزود: دشتستان دارای جمعیت و پراکندگی گسترده‌ای است و به اندازه سه شبکه بهداشت در حوزه سلامت فعالیت دارد.

وی بیان کرد: بخش عمده مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان به اینترنت متصل است و فعالیت‌ها به صورت آنلاین قابل رصد است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*