پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
13 ربيع أول 1442
Thursday, 29 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » ایران و جهان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 298310
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۷
برگزاری بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه غدیر در استان بوشهر
برگزاری بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه غدیر در استان بوشهر
عبدالهادی صبحانی خواه گفت:

برگزاری بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه غدیر در استان بوشهر

سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه، دبیر قرارگاه بزرگداشت غدیر استان بوشهر بیان کرد: بیش از 170 برنامه ویژه عید سعید غدیرخم در استان بوشهر با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر برگزار می شود.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و دبیر قرارگاه بزرگداشت غدیر در ارتباط تصویری با فرمانده و اعضای قرارگاه های بزرگداشت غدیر شهرستان های استان از برگزاری بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه عید سعید غدیرخم در استان بوشهر با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر خبر داد.

سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه، دبیر قرارگاه بزرگداشت غدیر استان بوشهر بیان کرد: همه ساله در راستای گسترش فرهنگ امامت و ولایت، نمایش میدانی واقعه غدیرخم به عنوان برنامه شاخص دهه امامت و ولایت در سراسر استان برگزار می شد.

صبحانی خواه اضافه کرد: امسال به علت شیوع ویروس منحوس کرونا و ممنوعیت تجمعات، این برنامه مهم و محوری در استان بوشهر برگزار نمی شود و  به جای آن برنامه های متنوع فرهنگی دیگری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: امسال بالغ بر ۱۷۰ برنامه فرهنگی توسط نواحی مقاومت و سازمان های اقشاری بسیج با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر استان برگزار می شود که همه این برنامه ها در قالب دفترچه روزشمار برنامه های غدیر تهیه و تدوین شده است.

دبیر قرارگاه بزرگداشت غیر در استان بوشهر افزود: انجام قربانی برای نابودی ویروس منحوس کرونا، برگزاری رزمایش کمک های مؤمنانه و تزئین سر در تمامی ادارات، نهادها و فروشگاه ها از جمله برنامه های مهمی است که قرار است در این دهه در سراسر استان بوشهر برگزار شود.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در پایان با اشاره به ضرورت غدیر تصریح کرد: غدیر مسئولیتی خطیر و فراگیر و وظیفه ای بزرگ و همگانی است که هیچ کس حق ندارد در برابر آن ساکت و بی تفاوت باشد.

وی افزود: لازم است همه پیروان پیامبر اکرم (ص) و قرآن، پیام غدیر را به مردم عصر خود برسانند؛ زیرا رسول گرامی اسلام (ص) در خطبه غدیر بر این مسئله تأکید کرده است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*