شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
19 ذو الحجة 1441
Saturday, 8 August , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 298338
  • ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
تامین شدن اعتبار طرح توسعه بیمارستان مهر برازجان
تامین شدن اعتبار طرح توسعه بیمارستان مهر برازجان

تامین شدن اعتبار طرح توسعه بیمارستان مهر برازجان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: طرح توسعه ۶۴ تختخوابي بیمارستان مهر برازجان در سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسید و با تامین اعتبار صورت گرفته، بزودی علمیات اجرایی آن آغاز می شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر روز سه شنبه در بازدید نماینده مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از بیمارستان مهر برازجان در خصوص توسعه بیمارستان مهر و افزایش خدمات درمانی این مرکز بیان کرد: طراحی و کاربری ساختمان اولیه بیمارستان مهر، دی کلینیک و ارایه خدمات سرپایی بوده که با تدبیر مسئولین و نیاز مردم به عنوان بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان راه اندازی شد.

دکتر نویدی فرد اظهار داشت: اکنون با افزایش جمعیت بیمه شدگان و حسب نیاز، ضرورت توسعه این مرکز درمانی از اولویت های سازمان تامین اجتماعی به شمار می رود که قطعا پس از اجرا نوید بخش تحولی شگرف در خدمات درمانی سازمان در شهرستان خواهد شد.

وی افزود: تامین اعتبار طرح توسعه ۶۴ تختخوابی بیمارستان مهر برازجان جز برنامه های سال جاری سازمان تامین اجتماعی است و با مصوبه و موافقت مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

نویدی فرد درباره بهره برداری از پروژه در حال احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان گفت: این پروژه با بیش از چهارهزارو۲۰۰ متر مربع مساحت در حال انجام مراحل تاسیساتی است و پس از تجهیز تا پایان سال جاری آماده بهرهبرداری خواهد شد.

دکترابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت سایر دستگاههای مرتبط نیازهای این مرکز درمانی هر چه سریعتر برطرف شود.

وی ادامه داد: گشایش امور و مشکلات مردم تنها خواسته نمایندگان است و در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهتر به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی و ایجاد احساس امنیت برای این قشر زحمتکش آماده هرگونه تعامل و همکاری لازم هستیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*