شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹
13 ربيع ثاني 1442
Saturday, 28 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » گزارش
 • شناسه : 298477
 • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
توزیع اولین مرحله ماسک سه لایه بهداشتی زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت در استان بوشهر
توزیع اولین مرحله ماسک سه لایه بهداشتی زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت در استان بوشهر
عبدالرحیم افروغ گفت:

توزیع اولین مرحله ماسک سه لایه بهداشتی زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت در استان بوشهر

عبدالرحیم افروغ مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان بوشهر بیان کرد: اولین مرحله توزیع ماسک سه لایه بهداشتی زیر قیمت مصوب وزارت بهداشت در استان بوشهر انجام شد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ عبدالرحیم افروغ مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان بوشهر درگفتگو با خبرنگار دانشجونیوز بیان کرد: انجمن اسلامی دانش آموزان جدا از مسائل اصلی خود که جوانان و نوجوانان است، برای خود مسئولیت اجتماعی نیز تعریف کرده است.

 

افروغ ادامه داد: قطعا اتحادیه انجمن اسلامی با توجه به گروه های جهادی، ساختار و مدیریت جهادی اتحادیه، به مسائل اجتماعی که مبتنی بر نیازها و اولویت های اصلی مردم جامعه است ورود می کند.

 

عبدالرحیم افروغ دررابطه با اولویت های امروز جامعه خاطر نشان کرد: با وجود اینکه یکی از اولویت های امروز جامعه توزیع بسته های معیشتی است، اینبار با توجه به اینکه جدی ترین توصیه ستاد مبارزه با کرونا، استفاده از ماسک است؛ لذا متوجه شدیم که بالا رفتن قیمت ماسک در جامعه، برای مردم ایجاد زحمت کرده است.

 

افروغ اضافه کرد: با رایزنی هایی که با دفتر مرکزی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که در مراکز تولیدی ستاد اجرایی امام، یکی از بهترین ماسک ها در سطح گسترده تولید می شود؛ لذا پذیرفتیم که به صورت جهادی، واسطه های توزیع و اضافه قیمت ها که ۲ تا ۳ برابر قیمت است را حذف کرده و با همکاری گروه ها و نهاد های جهادی، ماسک را مستقیم به دست هم استانی های خود برسانیم.

 

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان تصریح کرد: در حال حاضر توزیع ماسک در ۱۵ نقطه از استان شروع شده است و در هر نقطه ی دیگری هم تقاضا بوده، مراکز جدید در دست احداث است که با مراکز جدید حدود ۲۰ مرکز راه اندازی شده که هم دسترسی مردم بهتر باشد و هم از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

 

افروغ در رابطه با نحوه خرید ماسک اظهار داشت: مردم با مراجعه به سایت hastinja.com می توانند خرید را انجام دهند و سه روز بعد از آن با مراجعه به مرکز توزیع انتخابی در سایت، بسته خود را دریافت می کنند.

وی در ادامه بیان کرد: هر کد ملی و شماره، قادر به خرید یک بسته ۵۰ تایی است که قیمت خرید هر بسته ۶۲٫۵۰۰ می باشد.

افروغ اضافه کرد: در زمان آغاز این کار بنا بر این بود که استان های در وضعیت قرمز کرونا، چنین توزیعی را شروع کنند که استان بوشهر و خوزستان توانستند زودتر از بقیه استان ها تبلیغات و توزیع را آغاز کنند.

 

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در پایان اظهار داشت: ستاد اجرایی امام از بزرگ ترین مراکز تولید ماسک کشور است و ماسک های تولید این ستاد از کیفیت خوبی برخوردار بوده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند.

انتهای پیام/

۲ دیدگاه

 1. حبیب اله قنبرزاده

  سلام چرافروش ماسکهافقط دراستان بوشهرانجام میشه اگربرای ستادامام هست محبتی کنیدبه استان هرمزگان شهرستان بندرلنگه هم برسونیدکه اینجاهم وضعیت شهرقرمزه وهم ماسک گران وهمه جاگیرنمیادوبسته هرماسک ۱۰۰تا۱۲۰هزارتومان میرسدومن بدلیل مشکل تنفسی وشغلی که دارم روزانه حداقل ۵بارماسکم تعویض میکنم ویک بسته ۵۰عددی به ۱۰روزبیشتربرام نمیشه وحتی ازانجاییکه دخترم عمل کردم ومتاسفانه طهال ودمپانکراس معده اش برداشته شده است وبااین وضعیت بدون ماسک برای دخترم خطرناک است که الان حدوداً۷ماه هست که کل خانداده قرنطینه خانگی میباشدومن بعلت داشتن شغل رانندگی تاکسی برون شهری مجبورم بیرون ازخانه برای یک لقمه نون فعالیت کنم باتفاصیل به اینکه متاسفانه کروناگرفتم ویک هفته دربیمارستان بستری بودم ویکماه ویک هفته درخانه قرنطینه شدم

 2. حبیب اله قنبرزاده

  اگرماهم سهمی داریم ازاین ماسکهابی زحمت بدستمان برسانیدکه واقعاًمحتاجیم ممنونم ازلطف وعنایتتان شماره تماس
  ۰۹۱۷۳۶۲۱۵۷۲
  اینم شماره تماسم جهت دریافت ماسک فرستادم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*