دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 298535
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
دانش‌آموختگان دشتستان جذب واحدهای تولیدی می‌شوند
دانش‌آموختگان دشتستان جذب واحدهای تولیدی می‌شوند

دانش‌آموختگان دشتستان جذب واحدهای تولیدی می‌شوند

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت دشتستان استان بوشهر گفت: با اجرای طرح کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی که در این طرح شرکت و موفق به گذران دوره کارورزی شده‌اند در واحدهای صنعتی و تولیدی مجری طرح جذب می‌شوند.

به گزارش دانشجونیوز؛  شهسوار قائدی روز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری دشتستان اظهار داشت: کارفرمایان در صورت مشارکت در اجرای طرح کارورزی دانش‌آموختگان دانشگاهی و جذب آنها در واحدهای خود از مزایای پرداخت ۲ سال حق بیمه جذب دانش‌آموختگان دانشگاهی و پرداخت یک‌سوم از حقوق ماهیانه جذب‌شوندگان از سوی دولت بهره‌مند خواهند شد.

قائدی درباره سهمیه طرح کارورزی شهرستان دشتستان بیان کرد: از سهمیه ۱۵۰ نفری دانش آموختگان در نظر گرفته‌شده برای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ۳۲ سهمیه به شهرستان دشتستان  اختصاص یافته است.

وی تأکید کرد: هم‌اکنون با مصوبه جدید شورای عالی اشتغال و دراجرای قانون برنامه ششم توسعه کشور و دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی این طرح به‌صورت رسمی باهدف ایجاد زمینه اشتغال برای جمع زیادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سراسر کشور همزمان در استان بوشهر و شهرستان دشتستان اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*