دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 298567
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
به دلیل استقبال بی نظیر مردم ظرفیت ثبت نام تا ۱۰ روز آینده پر شده است
به دلیل استقبال بی نظیر مردم ظرفیت ثبت نام تا ۱۰ روز آینده پر شده است
عبدالرحیم افروغ خبر داد:

به دلیل استقبال بی نظیر مردم ظرفیت ثبت نام تا ۱۰ روز آینده پر شده است

عبدالرحیم افروغ مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان بوشهر در نشست خبری با خبرنگاران عنوان کرد: فرایند عرضه ماسک با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شده به طوری که ظرفیت ثبت نام تا ۱۰ روز آینده پر شده است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ عبدالرحیم افروغ مسئول اتحادیه انجمن اسلامی استان بوشهر در نشست خبری با خبرنگاران بیان کرد: از کارکردهای مهم اسلام ساخت دنیا و اجتماع است که در این انقلاب اسلامی نیز در حال حکمرانی است؛ بنابراین موظفیم برای مسائل اجتماعی مردم برنامه داشته باشیم در حال حاضر کرونا از مسائلی است که زندگی اجتماعی مردم را دچار مشکل کرده است.

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی استان بوشهر با اشاره به تاثیر بسیار زیاد ماسک در پیشگیری از کرونا اضافه کرد: امروزه استفاده از ماسک اصلی‌ترین، آسان ترین و ارزان ترین روش مقابله و پیشگیری از کروناویروس است؛ اما به دلایل مختلف باعث ایجاد هزینه برای مردم شده است که مردم با چالش های اقتصادی که برایشان به وجود آمده، ماسک را از زندگی حذف یا بعضاً کمتر استفاده می کنند.

عبدالرحیم افروغ ادامه داد: در انجمن اسلامی قرار بر این شد که دفتر مرکزی انجمن با برنامه‌ریزی با ستاد امام رایزنی‌هایی صورت دهد که با حذف واسطه ها ماسک را به قیمت ارزانتر به دست مردم برساند.

افروغ در رابطه با نحوه خرید عنوان کرد: مردم با مراجعه به سایت hastinha.com می توانند هر بسته ۵۰ تای را که با قیمت ۶۲,۵۰۰ می باشد، خریداری نمایند. تحویل ماسک در همان مرکزی است که شخص انتخاب کرده و تقریبا سه روز بعد از خرید انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: ماسک های تولیدی با کیفیت مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت است که بر اساس آمار در این ۴ روز بیش از ۱۰۰ هزار ماسک توزیع شده است و ان شاءالله تا دو ماه آینده این فرایند ادامه خواهد داشت و ادامه این فرآیند بعد از آن نیز با توجه به شرایط اعلام خواهد شد.

افروغ اضافه کرد: با توجه به اینکه ۲۳ مرکز توزیع در تمام شهرستان های استان در حال فعالیت است، به تناسب جمعیت در شهرهایی که استقبال بیشتری صورت گرفت و شهرهایی که جمعیت بیشتری داشتند، مراکز توزیع ماسک افزایش یافت؛ مثلاً در شهر بوشهر ۵ مرکز، در شهرستان دشتستان ۷ مرکز و در سایر شهرستانها نیز در صورت ضرورت مراکز بیشتری تعیین خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: فرایند عرضه ماسک با استقبال بی نظیر مردم روبرو شده به طوری که ظرفیت ثبت نام تا ۱۰ روز آینده پر شده است و برای افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند، سازگاری طراحی شده که با مراجعه به مراکز توزیع، ثبت نام آنها انجام شود.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی با اشاره به رسالت اصلی اتحادیه انجمن اسلامی مبنی بر رویکرد نخبه پروری عنوان کرد: با توجه به اینکه باید با کمک رویکرد تربیتی نخبه پروری جامعه دانش آموزی را تربیت کرد در فصل تابستان برای دانش آموزان برنامه های متعددی را آغاز کرده ایم که مرتبط با سال تحصیلی جدید است و مربیان را آماده کردیم که با توان کامل در اول مهر فعالیت خود را آغاز کنند.

افروغ در رابطه با برنامه روز عید غدیر اتحادیه عنوان کرد: برای روز غدیر در نظر داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی، اطعامی برای فقرا داشته باشیم. مردم هم می توانند از طریق *۸۸۰# و*۸۸۰*۸# کمک های مالی خود را ارسال کنند یا خدماتی را که می توانند انجام دهند، اطلاع بدهند.

افروغ در پایان ضمن اشاره به نقش اتحادیه در تحقق گام دوم تصریح کرد: اتحادیه دبیرخانه گام دوم انقلاب است؛ این یعنی باید بتوانیم برنامه ریزی تمام امور گام دوم را در همه تشکل ها و آموزش و پرورش جلو ببریم، ما دبیرخانه استکبار ستیزی را در استان راه انداختیم و دو جشنواره زنان لرده و رئیسعلی دلواری را برای دختران و پسران در نظر داریم که بتوانیم راویان مقاومتی را در شهرستان ها قرار دادیم که دلاوری‌های این مرز و بوم را روایت کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*