دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 298586
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۴
انجام ۵ میلیارد ریال کمک مؤمنانه ویژه اقشار کارگری بوشهر/ اجرای هماهنگ رزمایش کمک های مؤمنانه در کارخانجات استان
انجام ۵ میلیارد ریال کمک مؤمنانه ویژه اقشار کارگری بوشهر/ اجرای هماهنگ رزمایش کمک های مؤمنانه در کارخانجات استان
مسئول سازمان بسیج کارگران استان بوشهر عنوان کرد:

انجام ۵ میلیارد ریال کمک مؤمنانه ویژه اقشار کارگری بوشهر/ اجرای هماهنگ رزمایش کمک های مؤمنانه در کارخانجات استان

علیرضا محمدی مسئول سازمان بسیج کارگران استان بوشهر از اجرای هماهنگ مرحله دوم رزمایش کمک های مؤمنانه ویژه قشر کارگری در استان خبر داد و گفت: در این رزمایش حدود 5 میلیارد ریال به نیازمندان قشر کارگری کمک مؤمنانه انجام شده است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ علیرضا محمدی مسئول سازمان بسیج کارگران استان بوشهر از اجرای هماهنگ مرحله دوم رزمایش کمک های مؤمنانه ویژه قشر کارگری در این استان خبر داد و گفت: در این رزمایش حدود ۵ میلیارد ریال به نیازمندان قشر کارگری کمک مؤمنانه انجام شده است.

علیرضا محمدی اظهار کرد: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر با برگزاری مرحله اول رزمایش کمک های مؤمنانه و تأیید امام خامنه ای (مد ظلّه العالی) و تأکید ایشان بر لزوم استمرار این نهضت خدمت رسانی، امروز چهاردهم مرداد همزمان و هماهنگ با رده های مشابه خود در سراسر کشور اقدام به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک های مؤمنانه در دو قالب «شیفت ایثار» ویژه کارگران و «دست یاریگر» ویژه کارفرمایان کرد.

وی تصریح کرد: این رزمایش در رده های کارگری سراسر استان با همت و تلاش کارگران بسیجی، کارفرمایان و رده های مقاومت کارگری برگزار شد که در مجموع به میزان ۴ میلیارد و ۸۷۵ میلیون ریال به نیازمندان قشر کارگری کمک مؤمنانه انجام شده است.

 مسئول سازمان‌بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر تشریح کرد: در این رزمایش ۲۶۹ نفر از کارگران و کارکنان با درخواست خود بخشی از حقوق و اضافه کار خود را برای کمک به تولید، صنعت و منافع ملی اختصاص دادند.

توزیع ۱۰۰۰ پاکت سیمان در قالب رزمایش کمک¬های مؤمنانه
محمدی تصریح کرد: تولید و توزیع ۱۰۰۰ پاکت سیمان بین نیازمندان قشر کارگری جهت بازسازی و تعمیر خانه های مسکونی و تعمیر و بازسازی ۱۷ کیلومتر خط لوله اتصال گاز از پالایشگاه فجر جم به شبکه سراسری توسط ۸۰ نفر از کارگران بسیجی از جمله اقدامات مهمی است که در قالب این رزمایش انجام شده است.

وی با اشاره به فعالیت ۳ کارگاه تولید ماسک در این رزمایش، اضافه کرد: در این کارگاه¬ها بش از ۱۰۰ هزار ماسک تولید و به صورت رایگان بین کارگران توزیع شده است که علاوه بر این ۲۰۰ کارت هدیه ۲ میلیون ریالی و ۵۰۰ بسته معیشتی شامل کیسه برنج، گوشت، مرغ، روغن و حبوبات نیز میان نیازمندان و افراد آسیب دیده قشر کارگری از ویروس کرونا توزیع شده است.

این مقام‌ مسئول افزود: تهیه و توزیع ۳۰۰ بسته لوازم التحریر، پخت و توزیع ۱۰۰۰ دست غذا جهت اطعام نیازمندان قشر کارگری در روز عید سعید غدیرخم و انجام تسویه حساب مالی خانواده های نیازمند کارگری از فروشگاه¬های محله نیز از سایر برنامه هایی است که در قالب این رزمایش انجام شده و یا در حال انجام است.

مسئول بسیج کارگران ادامه داد: شیفت ایثار یک اقدام جهادی و حماسی است که با هدف «امید آفرینی و نمایش جلوه های انفاق اجتماعی کارگران در نهضت تعاون، احسان و کمک مؤمنانه» توسط کارگران بسیجی و با اشراف آن ها از محیط داخلی و بیرونی تولید برای کمک به تولید، صنعت و منافع ملی انجام می شود.

محمدی خاطرنشان کرد: این طرح با تعامل کارگران بسیجی با کارفرما از کار روزمره هر فرد آغاز می‌شود تا این که این کار به دریایی از ایثار تبدیل می¬شود که نتایج آن به خوبی در جامعه نمایان می شود.

وی یادآور شد: این اقدام ارزشمند دارای ثمرات و برکات فراوانی است که انجام آن، مرهمی بر مشکلات مردم آسیب دیده از ویروس کرونا است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر تأکید کرد: جامعه کارگری و کارفرمایی در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی نقشی مثال زدنی داشته و دارای کارنامه عملکرد خوبی در این زمینه هستند به طوری که به خوبی نشان داده اند گرچه خود از تلاطمات مختلف دور نبوده اند ولی مؤمنانه در کنار مردم ایستاده و در این چهل و یک سال عمر انقلاب اسلامی، دین خود را به مردم کشورشان ادا کرده اند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*