دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 298602
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
  • نویسنده : علیه شورکی
دهمین چراغ هدایت
دهمین چراغ هدایت
دل نوشته دانشجویی/ علیه شورکی

دهمین چراغ هدایت

آمدید تا زنجیره ی امامت و هدایت از هم گسسته نشود، تا ما گمراه نشویم. آن روز که به دنیا قدم رنجه کردید مدینه حال و هوای تازه ای داشت انگار زمین طراوت جدیدی گرفته بود، فرشته ها شادی کنان در آسمان خوشحال بودند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ علیه شورکی/ سن من که قد نمی دهد سن پدرانم هم نه؛ اما چند صد سال پیش بود که به این دنیا آمدید. آمدید تا زنجیره ی امامت و هدایت از هم گسسته نشود، تا ما گمراه نشویم. آن روز که به دنیا قدم رنجه کردید مدینه حال و هوای تازه ای داشت انگار زمین طراوت جدیدی گرفته بود، مثل همیشه نبود، فرشته ها شادی کنان در آسمان خوشحال بودند؛ اما در وجود شیطان حیله ای جدید برای از بین بردن یکی دیگر از فرزندان صالح آدم شعله می کشید.
امام من، ای هادی دل ها!
من هرگز شما را ندیده ام، حتی صدایتان را نشنیده ام، اما نمی دانم چرا عجیب به شما علاقه دارم، شاید برای تمام دعاهایی باشد که مادر بزرگوارتان حضرت زهرا(س) در حق مومنان می کردنند، که ما عاشق و رهرو شما امامان بزرگوار باشیم. هر وقت از این دنیا دلتنگ می شوم یاد شما وجودم را جلا می دهد. دلم می خواهد در راهتان استوارانه قدم بردارم. من دربرابر شما کوچک و ناچیزم، ولی امیدوارم حب و ولایت پذیری مرا بپذیرید. شما دریای علم بودید و علم و هدایت تان در اختیار مردم آن زمان می گذاشتید اما هنوز که هنوز است تازه است و ما از آن بهره می بریم. به راستی که علم شما خدایی بود داستان های زندگی و سرگذشت شما، مهربانی و تلاش تان برای هدایت مردم از کودکی برایم خوانده می شده است.
ای سراپا نیکی و مهر و عشق!
ای علی النقی الهادی علیه السلام!
حب شما را هیچ کس در وجود ما نمی تواند از بین ببرد. شما دهمین چراغ هدایت اید و در روز میلادتان همه عالم غرق سرور و شادی و شعف است .
میلادتان مبارکمان ای نوه ی امام رئوف علیه السلام.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*