دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 298619
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶
بهتر است اولویت استخدام با نیروهای بومی باشد
بهتر است اولویت استخدام با نیروهای بومی باشد
محمدحسینی مشاور نماینده مردم تنگستان و دشتی:

بهتر است اولویت استخدام با نیروهای بومی باشد

نشستی صمیمی با حضور خرمدل مدیرعامل منطقه انرژی پارس جنوبی، محمد حسینی مشاور نماینده مردم تنگستان و دشتی، محمدی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان و آذرگون رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ نشستی صمیمی با حضور خرمدل مدیرعامل منطقه انرژی پارس جنوبی، محمد حسینی مشاور نماینده مردم تنگستان و دشتی، محمدی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان و آذرگون رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان عسلویه برگزار شد.

محمدی در این نشست بیان داشت:باید طبق یک برنامه ریزی مدون بتوانیم که حداقل ۵۰ درصد نیروهای مورد نیاز شرکت های صنعتی پارس جنوبی را از استان تأمین کنیم تا بتوانیم معضل بیکاری را در استان بوشهر به حداقل برسانیم.

سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان گفت: از مدیرعامل منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی انتظار داریم فرصت های شغلی را به ما اعلام کنند و در کنار آن ما آمادگی داریم حمایت‌های جدی و لازم را جهت شناسایی افراد دارای تخصص در منطقه خود انجام دهیم.

محمدحسینی،مشاور نماینده مردم تنگستان و دشتی در ادامه گفت: با بهره برداری از فاز های منطقه انرژی پارس جنوبی و استخدام نیرو برحسب چارت سازمانی آن شرکت بهره بردار، بهتر است اولویت استخدام با نیرو های بومی مشغول در واحد های صنعتی که باید نیروها را تعدیل کنند، باشد تا بتوانیم از آسیب های اجتماعی پیش رو جلوگیری کنیم.

خرمدل، مدیرعامل منطقه انرژی پارس جنوبی تصریح کرد: این مجموعه با راه اندازی سایت جهت استخدام نیرو های کار، اقدام به شفاف سازی استخدامی ها نموده است.
وی گفت: اولویت بکار گیری نیرو های منطقه بیش از پیش به شرکت های زیر مجموعه تاکید شده و با راه اندازی این سایت همچنان اولویت استخدامی با افراد بومی پا برجاست.

خرمدل در پایان بیان داشت: تقریبا این سایت استخدامی از شهریورماه سالجاری شروع به کار خواهد کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*