دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 298627
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
تمدید و به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاون
تمدید و به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاون

تمدید و به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاون

مجیدپرویزی مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر، از تمدید و به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاون تا تاریخ 20 مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ مجیدپرویزی مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر، از تمدید و به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاون تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه سال جاری خبر داد.
پرویزی در رابطه با این خبر گفت: با توجه به اینکه جشنواره تعاونی های برتر سال جاری با استناد به اطلاعات، اسناد و مدارک درج شده در سامانه جامع هوشمند تعاونی ها انجام می پذیرد و من بعد کلیه امور تعاونی ها از طریق این سامانه انجام خواهد یافت، لذا لازم است شرکت های تعاونی متقاضی حضور در جشنواره تعاونی های برتر هر چه سریعتر نسبت به بارگزاری و تکمیل مدارک در سامانه اقدام نمایند.
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: پس از پایان مهلت ثبت نام، اعتبار سنجی و رتبه بندی بر مبنای اطلاعات مندرج در سامانه انجام و تعاونی هایی که دارای رتبه بالاتر باشند پس از بازدید میدانی، به عنوان تعاونی برتر انتخاب و شهریور ماه امسال همزمان با هفته تعاون، بصورت مجازی و یا حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی، مورد تجلیل و قدردانی قرار می گیرند.

پرویزی در خاتمه از تعاونی هایی که تا کنون اطلاعات خود را در سامانه جامع هوشمند تعاون بروز رسانی نکرده اند درخواست نمود تا ۲۰ مرداد ماه سال ۹۹ از طریق سامانه به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir اقدام لازم را بعمل آورند. بدیهی است صرفا تعاونی هایی در جشنواره شرکت داده خواهند شد که برای به هنگام سازی اطلاعات در سامانه جامع هوشمند تعاونی ها تا تاریخ اعلام شده اقدام نموده باشند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*