دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
4 صفر 1442
Monday, 21 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 298665
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
  • منبع : خبرگزاری ایرنا
ولایت علی (ع) نشان از ایمان و تخطی از آن مایه انحراف است
ولایت علی (ع) نشان از ایمان و تخطی از آن مایه انحراف است
امام جمعه بوشهر:

ولایت علی (ع) نشان از ایمان و تخطی از آن مایه انحراف است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ولایت امیرالمومنین علی (ع) نشان از ایمان و تخطی از آن مایه انحراف و انحطاط است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز جمعه در پیام آدینه این هفته افزود: ولایت امیرالمومنان علی (ع) صراط مستقیم هدایت الهی به سمت نجات و کمال انسان است و غدیر خم میعادگاه  رسمی راه اسلام بعد رحلت پیامبر خاتم (ص) است.

وی اضافه کرد: حادثه انفجار در بندر بیروت و کشته و مجروح شدن صدها نفر از مردم لبنان موجب تاسف و تالم خاطر تمام مسلمانان شده است.

صفایی بوشهری ادامه داد: این حادثه ناگوار قابل بررسی، پیگیری و مشکوک به نظر می‌رسد و امید است هر چه زودتر علل و عوامل این جنایت هولناک شناخته شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار افزود: رسانه بعنوان یکی از مهمترین ارکان منظومه جامعه در تاریخ پر فراز و نشیب جهان نقش مهمی در عرصه مدیریت افکار عمومی ایفا و موجب تحولات بسیاری در برهه‌های حساس تاریخی شده است.

وی ادامه داد: هم اینک جهان استکبار با تهاجم رسانه‌ای و ایجاد و به دست گیری ابر رسانه‌های خبری به دنبال تحریف حقایق و ایجاد مدیریت افکار جهانی به صورت تهاجم نرم با هدف براندازی انقلاب اسلامی ایران است.

صفایی بوشهری گفت: ایجاد جبهه رسانه مقاومت بر اساس مقاومت رسانه‌ای و مجاهدت در این عرصه مهمترین رسالت رسانه‌های انقلابی است.

وی تاکید کرد: دفع تهاجم رسانه‌ای جهان استکبار، تهاجم و افشای ماهیت آنان و آگاه سازی ملی و فرا ملی می‌تواند سیاست راهبردی رسانه در این شرایط باشد.

صفایی بوشهری با اشاره به ۲۵ مردادماه سالروز شکست انگلستان در تهاجم به دلوار از سوی سردار رئیسعلی دلواری افزود:  استعمارگران انگلیسی در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۲۹۴ هجری شمسی بعد از تصرف بوشهر و مقاومت جبهه تنگستان تصمیم به حمله به دلوار را گرفتند که با شکستی تلخ و تاریخی روبرو شدند.

وی ادامه داد: امروز نیز چنین است، سرداران و جوانان عزیز استان دارالحماسه بوشهر به فرمان رهبر معظم انقلاب آماده همه نوع دفاع از حریم ایران اسلامی هستند و با تقدیم جان خود از اسلام و ایران حراست می‌کنند.

امام جمعه بوشهر خطاب به مسئولان گفت: مسئولان در ۲عرصه تامین اعتبارات و مدیریت اجرایی در موضوع سرعت بخشی در احداث خط راه آهن، تامین آب آشامیدنی و کشاورزی، اشتغال،  معیشت مردم و اجرای مصوبه‌های فرهنگی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تدابیر و اقدام جدی کنند.

وی همچنین بر ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد و افزود: مسئولان استان نسبت به گسترش و ایجاد بیمارستان‌های استاندارد، تجهیز کارآمد آنها، استخدام کادر درمان و پرداخت به موقع حقوق و مزایای آنان اقدام کنند.

صفایی بوشهری با تقدیر از مدافعان جبهه سلامت و گروه‌های جهادی اضافه کرد: از تمام مراکز مهم صنعتی درخواست می‌شود که به کمک بیمارستان‌های  استان آمده و به طور ویژه نیازهای بهداشتی و درمانی آنها را تامین کنند./ایرنا

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*