دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
6 شوال 1442
Monday, 17 May , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استخدامی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 298960
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
جذب نیروی فنی در صدا و سیمای مرکز بوشهر
جذب نیروی فنی در صدا و سیمای مرکز بوشهر

جذب نیروی فنی در صدا و سیمای مرکز بوشهر

معاونت توسعه و فناوری صداوسیما به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود در حوزه فنی مرکز بوشهر بنا دارد تعدادی از واجدین شرایط در رشته های فنی را از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی جذب نماید.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ معاونت توسعه و فناوری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود در حوزه فنی مرکز بوشهر بنا دارد تعداد محدودی از واجدین شرایط مورد نظر در رشته های فنی (با اولویت فارغ‌التحصیلان دانشگاه های دولتی) را از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی جذب نماید.

شرایط عمومی برای متقاضیان شامل: تابعیت نظام جهموری اسلامی ایران، اعتقاد و التزام عملی به اسلام و ولایت فقیه، عدم سوء پیشینه کیفری، دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی برای آقایان، داشتن حداقل مدرک کاردانی متناسب با شرایط احراز شغل، عدم تعهد و اشتغال به کار در مؤسسات دولتی و غیر دولتی، حداکثر سن ۳۰ سال، داشتن سلامت کامل و عدم معلولیت جسمی می باشد.

شرایط اختصاصی نیز شامل: فارغ التحصیل مقطع کاردانی و کارشناسی با اولویت دانشگاه های دولتی، متقاضی باید آقا و بومی استان مورد نظر باشد؛ معدل بالای ۱۵، داشتن توانایی علمی و تخصصی در رشته های تحصیلی مربوطه، آشنایی با زبان های خارجی (انگلیسی)، اشتغال به صورت قراردادی تمام وقت خرید خدمات تامین اجتماعی (اداری، نوبت کاری، ماموریتی و شیفت)، کسب حدنصاب امتیاز در آزمون کتبی و شفاهی و تعهد محضری ده ساله برای عدم تغییر شغل و عدم جابجایی محل کار است.

در ادامه رشته های تخصصی مورد نیاز برای جذب آمده است:
– برق – گرایش الکترونیک
– برق – سیستم های دیجیتال
– برق – مخابرات
– برق – گرایش قدرت
– کامپیوتر – گرایش سخت افزار
– مکانیک – گرایش سیالات

متقاضیان جهت آگاهی در خصوص شرایط جذب و نحوه ثبت نام می توانند به وبگاه https://jazbfani.ir پیوند (ثبت نام جهت اشتغال در مراکز استانها) مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*