شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 299581
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
اهانت به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) اهانت به تمامی ادیان الهی است
اهانت به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) اهانت به تمامی ادیان الهی است
‌بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دشتستان؛

اهانت به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) اهانت به تمامی ادیان الهی است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دشتستان در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش دانشجونیوز؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دشتستان طی بیانیه‌ای اهانت نشریه فکاهی شارلی‌ابدو فرانسوی به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ (آیه ۸ سوره صف)
آنان تصميم دارند كه نور خدا را با دهان‌ها (و سخنان و افتراها) ى خود خاموش كنند، در حالى كه خداوند كامل كننده نور خويش است، هرچند كافران ناخشنود باشند.

حادثه بسیار دلخراش اهانت به قرآن و ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان و مقدسات مسلمانان که این روزها در قلب مهد به ظاهر آزادی اروپا که توسط نشریه شارلی ابدر اتفاق افتاده قلوب مسلمین و پیروان همه ادیان آسمانی را داغدار نمود.

اهانت به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اعظم اسلام ، اهانت به تورات ، انجیل و همه کتب آسمانی ست. اربابان طرح این نقشه ننگین بدانند که هر چه زمان پیش می‌رود اعجاز این کتاب آسمانی و پیامبر خاتم نفوذ آن در قلوب بشر بیشتر می شود.

اسلام، دین صلح، دوستی و احترام به حقوق دیگران است.و تک تک مسلمانان، حفظ حرمت مقدسات دینی و همه کتب آسمانی را ضروری می دانند.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های دشتستان، ضمن محکوم کردن این اقدام موهن و تاکید بر ضرورت برخورد قانونی با عاملان این اقدام شنیع، رهایی بشریت از تحجر، ظلم و ستم و گسترش حق و حقیقت و صلح و دوستی میان ملت ها را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دشتستان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*