شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 299598
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان اهانت به قرآن کریم و پیامبر اسلام را محکوم کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان اهانت به قرآن کریم و پیامبر اسلام را محکوم کرد
با صدور بیانیه‌ای؛

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان اهانت به قرآن کریم و پیامبر اسلام را محکوم کرد

بسیج دانشگاه پیام نور برازجان ضمن انتشار بیانیه‌ای حرکت خصمانه‌ی نشریه‌ی فرانسوی مبنی بر اهانت به قرآن کریم و پیامبر اسلام را محکوم کرد.

به گزارش دانشجونیوز؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان با توجه به توهین نشریه فرانسوی به قرآن کریم و پیامبر اسلام ضمن انتشار بیانیه‌ای این حرکت را محکوم کرد.

بسمه تعالی

توهین به قرآن و پیامبر اعظم که در این روزها در حال اتفاق است از سیاست گذاری های خصمانه دشمنان اسلام بر می خواهد و دل همه آزادیخواهان و همه مظلومان زیر سایه اسلام را به درد می کشند.

پیامبری که با آمدنش دنیای ظالمانه استکبار آن روز را به دنیای صلح و امنیت و عدالت تبدیل کرد. وامروز دشمنان اسلام به برکت نامش از این آزادی که از آن تاریخ تا به امروز به وجود آمده می ترسند.

قرآن کریم و پیامبر پیامی فطری دارند و حقیقتی دست یافتنی. دشمنان اسلام این را فهمیده اند که اگر جوانان را از این حقیقت دور کنند می‌توانند به سیاست‌های غلط شان ادامه دهند. از این رو با هر ابزاری دست به کار می شوند که اسلام ستیزی و اسلام گریزی را در بین جوانان ضربه دیده از فرهنگ اومانیستی غربی ترویج کنند.جوانان خسته اما حقیقت جو که اگر به اسلام پیوند بخورند در مقابل دولت های باطل خود می‌ایستندتا به حقیقت برسند.

به واقعیت و اعیان چشمان کور دشمنان به اراده الهی کور شده و نمی‌توانند این همه وحدت و عظمت اسلام را در جهان که به برکت قرآن و پیامبر به وجود آمده ببینند. آنها از مشت های گره کرده ای که به دهانشان خورده هراس دارند و منتظر ضربه زدن و تلافی هستند.

آنها دشمن اند و دشمنی هایشان تا ابد ادامه دارد.آنها می خواهند صدای بلندی را که در گوش جهان از اسلام برای آزادی پیچیده با بوق های کوچکی که می زنند نابود کنند.آنها نور خورشید با عظمت حق را که در عالم می تابد میخواهند با چراغ قوه های دستی غربی خاموش کنند.

کور خوانده‌اند زهی خیال باطل

به راستی که شتر در خواب بیند پنبه دانه

اما این بار هم مثل همیشه، دستگاه تبلیغاتی غرب تصمیم اشتباهی را گرفته اند و مثل همیشه به ضرر آنها خواهدبود.نام آزادی بیان را به واقع، برای عوام فریبی ذکر می کنند.کدام آزادی بیان با بی احترامی به ادیان و مکاتب دیگر شروع می شود.

آزادی بیان که با بی‌احترامی شرم‌آور شروع شود، معلوم است که حقوق بشرهایشان به کشتار ختم می شود. کشتاری سیری‌ناپذیر حتی برای مردم خودشان.چه کسانی دم از آزادی بیان می‌زنند. کسانی که اگر درِ خانه های خود را باز کنند و به کوچه و خیابان هایشان نگاهی بیندازند، خونهای روی آسفالت را می بینند.یا در فرانسه اگر به شنبه های اعتراض آمیز مردم خودشان نگاه کنند، می‌فهمند که برای این حرفها خیلی خیلی کوچک اند.

نور روشن شده از اسلام را با این کار هایشان بیشتر در دل مردمان جهان روشن خواهند کرد.آنها می‌خواهند چشمان جهان را از کارهایی که در کشورهای خودشان انجام می دهند به سمت دیگری سوق دهند، تا هرآنچه می خواهند را به اسم آزادی بیان به اسم حقوق بشر به خورد بشر بدهند.

ما دانشجویان، ما فرزندان اسلام به این امر واقفیم که اهانت به پیامبر و قرآن کریم، نشانه محکمی بر عجز و ناتوانی این افراد است و از این وحدت و گرایش به اسلام از سوی جوانان غربی هراس دارند.اما سکوت در مقابل این افراد خیانت به همه آزادیخواهان و همه پیروان مکاتب الهی است.
اصلاً خیانت به کلمه آزادی است.آنها باید هزینه این اهانت را بپردازند و می پردازند.

ما دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان ضمن محکوم کردن این اقدام موهن، از مسولین مربوطه خواستار پیگیری قانونی این مسئله در سطح کلان جهانی هستیم و باید جواب محکمی را از طرف پیروان اسلام دریافت کنند که دیگر این کار تکرار نشود. و از ملتهای مسلمان خواهشمندیم بصیرت و دشمن شناسی را در خود افزایش دهیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*