شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 299611
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۴۰
هتک حرمت ها ناشی از ترس عیان از اسلام ناب محمدی است
هتک حرمت ها ناشی از ترس عیان از اسلام ناب محمدی است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی خلیج فارس؛

هتک حرمت ها ناشی از ترس عیان از اسلام ناب محمدی است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی خلیج فارس در خصوص هتک حرمت به ساحت قرآن و پیامبر (ص) با انتشار بیانیه ای این حرکت را محکوم کرد.

به گزارش “دانشجونیوز؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی خلیج فارس در خصوص هتک حرمت به ساحت قرآن و پیامبر (ص) با انتشار بیانیه ای این حرکت را محکوم کرد.

متن بیانیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یُریدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ! (صف: ۸)
اقدام هنجار شکنانه هتک حرمت به قرآن مجید در کشور سوئد و جسارت به پیامبر رحمت و رسول خاتم (ص) توسط هفته نامه منحط «شارلی ابدو» در فرانسه که به نام آزادی بیان صورت گرفته است نه آغاز یک جریان بلکه یک مرحله از روند طولانی مدت اسلام ستیزی به سرکردگی رژیم صهیونیسم و آمریکا است که هر از گاهی با تخریب و توهین به مقدسات مسلمانان، به دنبال آشکار ساختن نفرت و کینه توزی های خویش نسبت به اسلام و مسلمین اند.
یقینا این رفتار های جاهلانه و وقیحانه که عواطف میلیون ها مسلمان را جریحه دار میکند ناشی از ترس عیان این جریان از اسلام ناب محمدی و نفوذ روز افزون آن در دل ملت ها و حتی جوامع غربی است.
بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی خلیج فارس ضمن محکوم نمودن این اقدام وقیحانه ، از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و قوه قضاییه خواستار است که با الگو قرار دادن فتوای تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی در مورد سلمان رشدی ملعون، زمینه مجازات و بر خورد قاطع با عاملان این هتک حرمت را فراهم نموده تا بیش از این شاهد توهین و جسارت به مقدسات جامعه بزرگ مسلمین نباشیم.
همچنین از ملت شریف و مسلمان ایران دعوت به عمل می آید که با حضور خود در تجمع سراسری که در اعتراض به این هتک حرمت در روز پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ برگزار میگردد، شرکت نموده و خشم و انزجار خود را نسبت به این حرمت شکنی و عاملان و آمران آن نشان دهند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*