شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹
2 صفر 1442
Saturday, 19 September , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 299767
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
آمادگی کامل برای مناسب سازی اماکن عمومی و محیط شهری را برای معلولین داریم
آمادگی کامل برای مناسب سازی اماکن عمومی و محیط شهری را برای معلولین داریم
مدیر کل بهزیستی استان بوشهر:

آمادگی کامل برای مناسب سازی اماکن عمومی و محیط شهری را برای معلولین داریم

علیرضا حاجیونی اظهار داشت: مناسب سازی امکان عمومی و محیط شهری برای معلولین نیازمند همکاری بین تمامی دستگاه‌ها است و این اداره کل آمادگی همکاری لازم در این راستا را دارا است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ علیرضا حاجیونی ظهر یکشنبه در نشست با مسئولان جزیره خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به‌عنوان یکی از مراکز مهم و راهبردی در ایران اسلامی بشمار می‌رود که اداره کل بهزیستی استان بوشهر نیز در این جزیره اقدامات مناسبی را در کنار صنعت عظیم نفت و پتروشیمی کشور به سرانجام رسانده است.

وی افزود: مناسب سازی امکان عمومی و محیط شهری برای معلولین نیازمند همکاری بین تمامی دستگاه‌ها است و این اداره کل آمادگی همکاری لازم در این راستا را دارا است.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر تصریح کرد: ساماندهی لازم در حوزه توانبخشی، اجتماعی، معلولان و زنان بی‌سرپرست در بخش ویژه خارگ صورت گرفته است و هم اکنون بیش از ۱۵۰ پرونده فعال در این زمینه وجود دارد.

حاجیونی گفت: در حوزه مددجویان بیش از ۲۰۰ نفر مددجو تحت پوشش و حمایت بوده و همچنین این اداره به‌صورت مستقیم مستمری به بیش از ۶۰ مددجویکی دیگر از خدمات این اداره بوده در جزیره خارگ است.

خدمت‌رسانی به مددجویان بهزیستی
ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ نیز اظهار داشت: اقدامات بسیار مناسبی توسط بهزیستی جزیره خارگ در حوزه آسیب‌های اجتماعی صورت گرفته که شایسته تقدیر است.

وی افزود: توانمند سازی و ارتقای زندگی جامعه هدف در سر فصل امور بهزیستی در این جزیره باشد و خواست اهالی شریف این جزیره این است که موضوع باید با جدیت دنبال شود.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: یکی از مسائل مهم دیگر در این جزیره همکاری شهرداری و بهزیستی جزیره خارگ را می‌طلبد بحث مناسب سازی امکان و معابر عمومی است.

ابراهیمی گفت: خدمت رسانی به مددجویان بهزیستی از اولویت‌های اصلی خدمت رسانی این بخشداری بوده و امیدوار هستیم که خدمات به این قشر با سرعت و دقت بیشتر صورت بپذیرد.
انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*