چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
5 ربيع أول 1442
Wednesday, 21 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر وسط
  • شناسه : 299852
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل بوشهر برگزار شد
دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل بوشهر برگزار شد

دوره توانمندسازی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل بوشهر برگزار شد

فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل بوشهر در دوره آموزشی آشنایی با مسائل سیاسی روز، آشنایی با فضای مجازی و مبارزه با فساد اداری شرکت کردند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل بوشهر در دوره آموزشی آشنایی با مسائل سیاسی روز، آشنایی با فضای مجازی و مبارزه با فساد اداری شرکت کردند.

ضرغام جعفری مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر گفت: این دوره آموزشی یک روزه در جهت توانمندسازی فرماندهان از سوی سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر به مناسبت چهلمین سال روز دفاع مقدس برگزار شد.

ضرغام جعفری هدف از برگزاری این دوره آموزشی را  تقویت بنیه‌های اعتقادی، اخلاقی و بصیرتی فرماندهان، توجیه برنامه‌های سازمان و برطرف شدن ابهامات موجود در اجرای برنامه‌های سال جاری ذکر کرد.

وی افزود: بسیج اداره‌ها و کارمندان تسهیل‌گر کاهش بوروکراسی اداری در تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است و در همین راستا یکی از ماموریت‌های این سازمان، کارآمدسازی نظام اداری به منظور افزایش رضایت‌مندی مردم با استفاده از مجموعه کارمندان بسیجی، مؤمن، انقلابی و فعال است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر یادآورشد: برپایی میز خدمت در هفته دولت، جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مؤمنانه و توزیع محلول ضدعفونی بین پایگاه‌های ادارات جهت مبارزه با ویروس کرونا از جمله مهم‌ترین اقدامات این سازمان در سال جاری است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*