چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
5 ربيع أول 1442
Wednesday, 21 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 299927
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
برگزاری ویژه برنامه های مجازی و میدانی توسط بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان
برگزاری ویژه برنامه های مجازی و میدانی توسط بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان
محسن کرمی خبرداد:

برگزاری ویژه برنامه های مجازی و میدانی توسط بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان گفت: با توجه به اینکه امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس است، برنامه‌های ما در بخش دانشجویی در قالب ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح شهرستان دشتستان برگزار می شود.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ محسن کرمی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز بیان کرد: مجموعه شهرستان دشتستان در هفته دفاع مقدس با توجه به جلسات متعددی که با اعضای فعال خود و مسئولان شهرستانی در دفتر برازجان داشته است، یکسری ویژه برنامه‌ها به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرایی خواهد کرد.

محسن کرمی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس هست ، برنامه‌های ما در بخش دانشجویی در قالب ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح شهرستان دشتستان تعریف شده است که ان شاءالله هر چه بهتر و باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان ضمن اعلام اینکه امسال در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی خواهیم داشت، افزود: اولین برنامه فضاسازی محیط دانشگاه هاست که در این فضاسازی نماد های دانشجویی و نماد های دفاع مقدس را در مجموع دانشگاه ها نصب کرده ایم، همچنین تزیین دانشگاه ها با پرچم، زدن سنگر و تصاویر متبرک شهدا و برنامه‌ هایی در این خصوص نیز گنجانده شده است.

کرمی اظهار داشت: ویژه برنامه بعدی به صورت میدانی در سطح شهر برگزار خواهد شد که این ویژه برنامه با عنوان «یک شب، یک محله، یک سنگر »هست و در این ویژه برنامه هفت نقطه شهر برازجان از قبل مشخص شده که در این محلات هر شب برنامه های متفاوتی خواهیم داشت.

وی در خصوص ویژه برنامه میدانی اضافه کرد: در این ویژه برنامه، بخش های متفاوتی خواهیم داشت از جمله خاطره گویی رزمندگان دفاع مقدس، اجرای زنده گروه سرود و شعرخوانی شاعران انقلابی دفاع مقدس که به شعرخوانی در حوزه دفاع مقدس خواهند پرداخت. همچنین در آخر برنامه، فیلم سینمایی ویژه دفاع مقدس پخش خواهد شد.

کرمی در ادامه گفت: برنامه سوم که در این ایام در نظر گرفته شده است، برپایی نمایشگاه ویژه دفاع مقدس است که همراه با شبیه سازی پل‌هایی چون بعثت و خیبر خواهد بود که به نوعی بروزترین و علمی ترین پل های زمان خود بودند. در ساخت این نمایشگاه از دانشجویان رشته هایی چون عمران استفاده شده که ضمن کمک به ساخت این پل ها، به کسب تجربه بپردازند.

وی گفت: برنامه بعدی ما در این هفته، رزمایش فضای مجازی با عنوان #ما_قوی_هستیم، خواهد بود که به تولید محتوا در بخش شهدا خواهیم پرداخت و عکس نوشته هایی در این ایام تولید و منتشر خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان اضافه کرد: برنامه پنجم، پوشش مسابقه کتابخوانی هست. مسابقه کتابخوانی ویژه هفته دفاع مقدس است که پس از برگزاری مسابقه به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی عنوان کرد: تصمیم گرفته ایم که با توجه به همزمانی هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید، بسته های لوازم التحریر با عنوان کمک مومنانه به افراد کمتر برخوردار جامعه هدیه شود که این بسته ها متبرک به تصاویر شهدا خواهد بود.

کرمی تشریح کرد: برنامه بعدی، دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدای دانشجو خواهد بود که به همراه تعدادی از دانشجویان و روسای دانشگاه های شهرستان دشتستان انجام خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: تمام تلاش ما این است که در هفته دفاع مقدس امسال، تمام شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و از تجربیاتی که در برگزاری مراسمات ماه محرم کسب کرده‌ایم در هفته دفاع مقدس استفاده کنیم تا ضمن برگزاری هر چه پرشورتر برنامه‌های هفته دفاع مقدس، آسیبی به هیچ کدام از بزرگواران وارد نشود.
انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*