جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
14 ربيع أول 1442
Friday, 30 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » یادداشت
  • شناسه : 300532
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
  • نویسنده : سجاد زارعی
خیانت در امانت
خیانت در امانت
یادداشت دانشجویی/ سجاد زارعی

خیانت در امانت

دست درازی به بیت المال و سو استفاده از موقعیت اداری و سیاسی، در نهایت ناکارآمدی های بسیاری را در حوزه های مختلف باعث می شود که مردم تاوان آن را خواهند پرداخت.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ سجاد زارعی/ انقلاب اسلامی با رهبری مردی الهی که ایدئولوژی و منافع استکبار را در سرتاسر عالم دچار تزلزل و وجدان های خفته را بیدار کرد، با رای حداکثری آحاد و اقشار مختلف ملت به ظهور رسید و مردم ولی نعمت شدند.

در بزنگاه‌های حساس سیاسی و اجتماعی این حضور ملت بوده و هست که خط بطلانی بر فتنه های دشمنان داخلی و خارجی است. و این مردم بوده و هستند که امانتی را به نام مسئولیت به ما واگذار می کنند تا در جهت التیام مشکلات و نابسامانی ها گام موثر برداریم.

آن روی سکه اما انتخاب اصلح می باشد… بنظر نگارنده، این مهم نه تحلیل خاصی نیاز دارد و نه پازل پیچیده ی سیاسی است. واضح و مبرهن است که اگر انتخاب ما از پارلمان محلی تا ملی گرفته براساس تاثیر پذیرفتن از رسانه هایی که به احزاب متصل هستند یا عدم مطالعه و تحقیق از پیشینه فرد یا افراد مورد نظر و یا براساس هیجانات قومی قبیله ای باشد، حاصل کار همان حال و اوضاع شورای شهر و شهرداری بوشهر خواهد شد.

این مهم به جهت یادآوری آحاد مردم و هم آنانی ست که این روزها در مرکز استان ثروتمند؛ اما مظلوم بوشهر با نام اعضای شورای اسلامی به اتهام فساد مالی در اختیار نهادهای امنیتی قرار گرفته اند.

دست درازی به بیت المال و عدم انجام وظایف قانونی و سو استفاده از موقعیت اداری و سیاسی که در نهایت ناکارآمدی های بسیاری را در حوزه های مختلف باعث می شود و دودش به چشم مردمی می خورد که از حق و حقوق شهروندی خویش عقب می مانند.

اکنون چاره ای نیست چرا که در این فضای عجیب و غریب این ایام تنها مجازات درخور، لازم و واجب برای همه ی مفسدین است.

حالا آحاد ملت عزیز بایستی امروز را سرلوحه ی فردای خود کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*