جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
14 ربيع أول 1442
Friday, 30 October , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » دشتستان
  • شناسه : 300943
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
مردم اطمینان داشته باشند که بر سر حقوق شان با احدی معامله نمی کنیم/ عزم مجلس کمک به کارآمدشدن دولت است
مردم اطمینان داشته باشند که بر سر حقوق شان با احدی معامله نمی کنیم/ عزم مجلس کمک به کارآمدشدن دولت است
نماینده مردم دشتستان:

مردم اطمینان داشته باشند که بر سر حقوق شان با احدی معامله نمی کنیم/ عزم مجلس کمک به کارآمدشدن دولت است

ابراهیم رضایی در نشست با مجمع انقلابیون بخش بوشکان بیان کرد: عزم مجلس کنونی این است که به دولت کمک کنیم که کارکرد بهتر و بیشتری در عرصه خدمت‌گزاری به مردم داشته باشد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ ابراهیم رضایی، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مجمع انقلابیون بخش بوشکان بیان کرد: عملکرد جهادی و انقلابی‌گری در دوره‌های مختلف متفاوت بوده است. گاهی در جنگ و بعد از آن دوره سازندگی بوده و گاهی نیز در مقابله با فتنه و جنگ نرم بوده است.

ابراهیم رضایی ادامه داد: در سال‌های اخیر نیز عملکرد جهادی و انقلابی گری در دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام و یا عرصه خدمت‌گزاری به مستضعفان و نیازمندان بوده است.

نماینده دشتستان ضمن اشاره به اینکه انقلابی‌گری تابع شرایط بوده و یک نسخه واحد ندارد، افزود: مجلس عزمی جدی برای بهبود معیشت مردم دارد و وقت زیادی را در این زمینه صرف می‌کند. در شرایط امروز انقلابی‌گری ظرافت و پیچیدگی خاصی دارد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عزم مجلس کنونی این است که به دولت کمک کنیم که کارکرد بهتر و بیشتری در عرصه خدمت‌گذاری به مردم داشته باشد.

 وی به برخی از مشکلات و مسایل استان بوشهر و شهرستان دشتستان اشاره کرد و گفت: باید به کارآمد شدن دولت کمک کنیم تا زمینه رفع مشکلات مردم فراهم شود.

 رضایی با بیان اینکه کار مجلس یک روزه نتیجه نمی‌دهد تصریح کرد: مجلس نسبت به گرانی و اقتصاد و معیشت مردم بی‌تفاوت نبوده بلکه بخش زیادی از وقت مجلس به همین مسایل مربوط است و در کمیسیون‌ها نیز دنبال می‌شود.

 عضو کمیسیون اصل نود مجلس در پایان تصریح کرد: مردم اطمینان داشته باشند که از مطالبات آنها کوتاه نمی آییم و بر سر حقوق‌شان با احدی معامله نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*