جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹
12 ربيع ثاني 1442
Friday, 27 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » خبر فوری » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 301011
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
پاسدار بسیجی حین امر به معروف در تهران به شهادت رسید
پاسدار بسیجی حین امر به معروف در تهران به شهادت رسید

پاسدار بسیجی حین امر به معروف در تهران به شهادت رسید

پاسدار بسیجی "محمد محمدی" از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران، عصر یکشنبه حوالی ساعت ۱۹ ضمن درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش تهرانپارس با ضرب چاقو به شهادت رسید.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ پاسدار بسیجی “محمد محمدی” از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران، دیروز (یکشنبه ۲۷ مهرماه) حوالی ساعت ۱۹ ضمن درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش تهرانپارس با ضرب چاقو به شهادت رسید.

بر اساس اظهارات شاهدان حادثه، اراذل و اوباش در حین پارک ماشین و خرید نان به اتومبیل خانمی برخورد کرده که پس از اعتراض آن خانم و ورود نانوا به ماجرا درگیری آغاز شد.

اراذل و اوباش با الفاظ بسیار رکیک و ناموسی و با صدای بلند، خانم مورد نزاع و نانوا را مورد خطاب قرار داده و فضای رعب و وحشت در محله ایجاد نمودند، در همین حین پاسدار بسیجی محمد محمدی وارد صحنه شده و از اراذل و اوباش درخواست می‌کند که در انظار عمومی، عفت کلام را رعایت کرده و به درگیری خاتمه دهند.

گفتنی است اراذل و اوباش که در ابتدا ۲ یا ۳ نفر بودند به فحاشی ادامه داده و با این پاسدار بسیجی نیز درگیر شده و سایر دوستان خود را نیز مطلع کردند. در جریان این درگیری، یکی از این اراذل که از قبل چاقویی را با خود به همراه داشت به پهلوی این بسیجی ضربه وارد می‌کند که به دلیل عمق زیاد این ضربه و پاره شدن ریه و قلب محمد محمدی، تلاش‌های پزشکان برای مداوا و احیای وی بی نتیجه ماند و این بسیجی به شهادت رسید.

دو نفر از این اراذل در صحنه جرم دستگیر شده‌اند و ۵ نفر دیگر از جمله ضارب متواری هستند.

شهید محمدی داراری  دو فرزند ۱۱ و ۸ ساله است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*