جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹
12 ربيع ثاني 1442
Friday, 27 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » ایران و جهان » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 301126
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
امنیت مردم و منافع ملی کشور خط قرمز ماست
امنیت مردم و منافع ملی کشور خط قرمز ماست
فرمانده نیروی زمینی سپاه:

امنیت مردم و منافع ملی کشور خط قرمز ماست

سردار محمد پاکپور همزمان با رصد و پایش امنیت مرزی، در مناطق مرزی آذربایجان شرقی بیان کرد: امنیت مردم و منافع ملی کشورمان خط قرمز ماست.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه همزمان با حضور و رصد و پایش امنیت مرزی، در مناطق مرزی آذربایجان شرقی بیان کرد: امنیت مردم و منافع ملی کشورمان خط قرمز ماست.

سردار پاکپور ادامه داد: هر گونه ناامنی و تهدید در مرزهای ما که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد، با اقدام مقابله ای مواجه خواهد شد .

فرمانده نیروی زمینی سپاه ظهار داشت:  برای رصد و پایش امنیت مرزی، در مناطق مرزی آذربایجان شرقی حضور یافته بود، به خبرنگاران اظه با توجه به درگیری های اخیر بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه یگان‌هایی از نیروی زمینی سپاه به این منطقه اعزام و مستقر شده اند.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هرگونه اشغال و تجاوز مخالف بوده و آن را محکوم می کند، اضافه کرد: اعزام یگان‌های نیروی زمینی سپاه در راستای اهداف و صیانت از منافع ملی و همچنین تامین امنیت و آرامش مردم منطقه خواهد بود.

سردار پاکپور افزود: قرارگاه عاشورای نیروی زمینی سپاه از اولین روزهای درگیری بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه مرزی فعال بوده و تحولات مرزی را رصد و زیر نظر داشته و اقدامات و تقویت های لازم متناسب با شرایط پیش آمده انجام شده است. 

وی با اشاره به اینکه تمامیت ارضی کشورهای همسایه برای ما محترم است ، تاکید کرد: هرگونه تغییر در ژئوپلیتیک مرزی، خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*