جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹
12 ربيع ثاني 1442
Friday, 27 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر وسط » دانشگاه ها » دشتستان
  • شناسه : 301196
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
نشست هم اندیشی بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با بسیج اساتید و طلاب و دانش آموزی این شهرستان
نشست هم اندیشی بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با بسیج اساتید و طلاب و دانش آموزی این شهرستان

نشست هم اندیشی بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با بسیج اساتید و طلاب و دانش آموزی این شهرستان

جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با بسیج اساتید، طلاب و دانش آموزی این شهرستان با هدف تعامل و هم‌افزایی بیشتر بین مجموعه‌ها برگزار گردید.

به گزارش دانشجونیوز؛ جلسه هم اندیشی با حضور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با بسیج اساتید و طلاب و دانش آموزی این شهرستان  با هدف تعامل و هم‌افزایی بیشتر بین مجموعه‌ها در دفتر پایگاه بسیج‌ دانشجویی ‌دشتستان برگزار گردید.

محسن کرمی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با تاکید بر اینکه مجموعه‌های بسیج دانشجویی،اساتید،طلاب و دانش آموزی بصورت هم‌عرض فعالیت های مشترکی دارند، افزود: حضور مجموعه‌های فرهنگی داخل کارهای جزیره ای متاسفانه در عرصه حزب‌الله نتیجه مطلوب را ندارد و دیگر قابل استیصال نیست. لذا باید افراد و مجموعه‌های که با هم‌ همسو هستند، شروع به کارهای جبهه‌ای کنند.

کرمی بیان کرد: باید برنامه‌های مشترک و هم‌عرضی بین مجموعه‌ها را بصورت جبهه‌ای جلو ببریم و از حداقل ظرفیت هایی که در هر مجموعه‌ها وجود دارد استفاده کنیم.

محسن کرمی عنوان کرد: افق این برنامه‌ها و نشست‌ها تلاش برای تربیت جوانان انقلابی و تقویت روحیه دغدغه‌مندی جوانان است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان از برنامه با محوریت مطالبه‌گری همراه با تجمع و انزجار از گزافه‌گویی دولت‌مردان اروپایی در باب اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) خبر داد و افزود: این برنامه ۱۲آبان‌ماه شب ولادت حضرت محمد(ص) برگزار میگردد و مهمان ویژه برنامه ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی است.

حیدر بردبار نسبت مسئول بسیج دانش آموزی برادران شهرستان دشتستان نیز هم‌راستایی مجموعه‌های بسیج دانشجویی، دانش آموزی، اساتید و طلاب را نیاز ضروری خواند و افزود: این امر برای کیفیت بخشیدن به فعالیت ها و رسیدن به اهداف اصلی لازم است.

بردبارنسبت افزود: بسیج دانش آموزی در برنامه‌ریزی خود در بخش های تربیتی و مسائل بصیرتی و پرورش نسل انقلابی همیشه از ظرفیت مجموعه های بسیج دانشجویی و طلاب استفاده کرده است؛ ولی از لحاظ نیروی انسانی مخصوصا نیروی انسانی پای کار و انقلابی کمبود وجود دارد.

امین گرمسیری مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی با تاکید بر هم افزایی و هم کاری بین نیروهای انقلاب اسلامی مخصوصا چهار مجموعه ای که وجود دارد، بیان کرد: کار مهم و اساسی تربیت نیرو های انقلابی برای تمدن اسلامی است.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*