پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11 ربيع ثاني 1442
Thursday, 26 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 301281
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  • منبع : تسنیم
برنامه‌های یوم‌الله “۱۳ آبان” در استان بوشهر به‌صورت مجازی برگزار می‌شود
برنامه‌های یوم‌الله “۱۳ آبان” در استان بوشهر به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

برنامه‌های یوم‌الله “۱۳ آبان” در استان بوشهر به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط فعلی کرونایی و ممنوعیتها، بیشتر برنامه‌‌‌ها در بستر فضای مجازی برای روز ۱۳ آبان در استان بوشهر تدوین شده است.

‌به گزارش دانشجونیوز/حجت‌الاسلام یوسف جمالی ظهر امروز در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با تأکید بر تببین وقایع ۱۳ آبان به نسل کودک، نوجوان و جوان اظهار داشت: در ۱۳ آبان در ادوار مختلف تاریخی حوادث مهمی به وقوع پیوسته که باید این رویدادها به جامعه هدف معرفی و تبیین شود.

وی با بیان اینکه “برنامه‌های ویژه‌ای برای ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در استان بوشهر تدارک دیده شده است” گفت: با توجه به شرایط فعلی کرونایی و ممنوعیت‌ها، بیشتر برنامه‌ها‌ در بستر فضای مجازی برای روز ۱۳ آبان در استان بوشهر تدوین شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر انتقال پیام روزهای تاریخی چون ۱۳ آبان به نسل آینده را از اهم برنامه این روز دانست و تاکید کرد: جلسه وبینار با موضوع استکبارستیزی در منزل و موزه شهید رئیسعلی دلواری و ده‌ها برنامه دیگر مورد توجه ویژه قرار دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر هم با اشاره به برنامه‌های این کانون به مناسبت ۱۳ آبان گفت: کانون پرورش فکری کودکان با هدف پاسداشت ارزش‌های انقلابی و توجه دادن کودکان و نوجوانان به وقایع انقلاب و همچنین شیوع ویروس کرونا، تمام برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار می‌شود.

سمیه رسولی، برگزاری کارگاه‌های ادبی با موضوع اگر آن روز بودم را از جمله برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: معرفی کتاب‌های نیمکت‌های پاییزی و فرهنگ‌نامه انقلاب فارسی، نمایشگاه نقاشی با موضوع وقایع ۱۳ آبان و معرفی این رویدادها به شیوه قصه گویی از جمله برنامه‌های این کانون است.

وی افزود: تهیه کلیپ و معرفی شخصیت شهدای نوجوان، وبینار بحث آزاد با موضوع نوجوان، نشاط و اندیشه‌های نو از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای گرامیداشت این روز است که در طول هفته برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر تاکید کرد: ۱۳ آبان یک روز مهم و سرنوشت ساز در فرهنگ انقلابی است که باید به روش‌های جذاب و هنری به کودکان و نوجوانان منتقل و تببین شود.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*