پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11 ربيع ثاني 1442
Thursday, 26 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » دانشگاه ها » دسته‌بندی نشده » دشتستان
  • شناسه : 301510
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
۱۳ آبان آغازِ پایانِ آخرین سنگرِ امیدِ استکبارِ جهانی‌ست
۱۳ آبان آغازِ پایانِ آخرین سنگرِ امیدِ استکبارِ جهانی‌ست
بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان؛

۱۳ آبان آغازِ پایانِ آخرین سنگرِ امیدِ استکبارِ جهانی‌ست

یوم الله ۱۳ آبان یک روز نیست، یک آغاز است بر پایان آخرین سنگر امید استکبار جهانی برای تسلط و چیرگی بر کشور ما که به حق انقلاب دوم و انقلابی در امتداد انقلاب اسلامی نام گرفته است.

به گزارش دانشجونیوز؛ بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان ضمن پاسداشت روز ۱۳ آبان اعلام کرد: یوم الله ۱۳ آبان یک روز نیست، یک آغاز است بر پایان آخرین سنگر امید استکبار جهانی برای تسلط و چیرگی بر کشور ما که به حق انقلاب دوم و انقلابی در امتداد انقلاب اسلامی نام گرفته است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

لَن يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا آل عمران ۱۴۱

[ﺧﺪﺍ ﻫﺮﮔﺰ ﻫﻴﭻ ﺭﺍﻩ ﺳﻠﻄﻪ ﺍﻱ ﺑﻪ ﺳﻮﺩ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺑﺮ ﺿﺪ ﻣﺆﻣﻨﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ]

یوم الله ۱۳ آبان یک روز نیست، یک تاریخ است، یک آغاز است بر پایان آخرین سنگر امید استکبار جهانی برای تسلط و چیرگی بر کشور ما که به حق انقلاب دوم و انقلابی در امتداد انقلاب اسلامی نام گرفته است، روزی که به جهان نشان داد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند یک شعار نیست یک حقیقت واقعی است.
۱۳ آبان در تاریخ ما مرجع رخدادهای مهم بوده است، از تبعید امام خمینی(ره) به دلیل اعتراضات و فریادهای ایشان بر سر رژیم ستمکار و وطن فروش شاهنشاهی به خاطر پذیرش قانون ننگین کاپیتولاسیون که سراغازی بود برای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کشتار جمعی از دانش آموزان انقلابی معترض به رژیم طاغوت در مقابل درب دانشگاه تهران در سال ۵۷ و روز بزرگ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانش آموزان و دانش جویان پیرو خط امام در سال ۵۸ که همه این رخدادها یک محوریت داشته است، احیای اسلام ناب در کشور بر مبنای دفاع از حقوق مردم و مبارزه با استکبار جهانی.
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نه تنها از حیث تأمین امنیت کشور و ممانعت از نفوذ جاسوس‌های زبده آمریکایی در دستگاه‌های مختلف دارای اهمیت بود، بلکه پیامی روشن و آشکار برای مستکبران سرتاسر جهان داشت که دیگر ایران سلطه پذیر نیست و هیچ ابرقدرتی حق ندارد خیال کند می‌تواند مانند گذشته منافع خود را در کشور ما تأمین کند.

یوم الله ۱۳ آبانی که نوجوانان و جوانان انقلابی رقم زدند، آبستن پیامی مهم به تمامی مسئولین در تمام ابعاد حکومتی و امنیتی دارند: هر وقت یک ایرانی فعل خواستن را صرف کرد، موفق شد چه در مسائل علمی و چه در مسائل نظامی و چه در مسائل اقتصادی و…؛ پس به آنها اعتماد کنید.

ما جنگ را با جوانان بردیم ولی اقتصاد را با پیرمردها باختیم.

الجزایر را یادمان هست، برجام پاره پاره در خاطرمان مانده، به مقدسات دین مبین اسلام توهین کردند و رفتند، و هزاران هزار کار علیه ایران که هر کدام برای خودش یک جنگ تمام عیار بود .

جناب مسئول!
شمایی که از قیمت مرغ و گوشت و صدها اقلام ضروری مردم خبری ندارید، البته اگر با خبر بودید جای تعجب داشت؛
چرا عمرمان را هدر میدهید؟!
چرا به توان داخل و ظرفیت های موجود نگاه نمیکنید؟!
چرا مطیع ولی فقیه امام خامنه ای(دامت برکاته)، نیستید؟!
چرا قصد دارید دست جلوی بیگانگان دراز کنید؟

۱۳ آبان یعنی انقلاب دوم یعنی دشمن متخاصم بدان و آگاه باش که ای روباه! پنجه در پنجه شیر افکنده‌ایی پس بترس از عاقبت رد کردن خط قرمزهای ما.

کینه‌ورزی‌های جاهلانه و متعصبانه صهیونیست‌های افراطی نسبت به دین مبین اسلام،قرآن و پیامبر گرامی اسلام در قالب فیلم،کتاب،کاریکاتور و… در عصر جاهلیت مدرن، هنوز هم ادامه دارد و جای بسی تاسف و شرم دارد برای مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر که حتی اجازه داشتن حجاب و یا تحقیق و پژوهش نسبت به نسل کشی یهودیان(هولوکاست) را به دانشجویان،دانش پژوهان و تاریخ دانان نمی‌دهند ولی توهین به محبوب‌ترین و مقدس ترین شخصیت عالم را آزادی بیان قلمداد می‌کنند.

دولت و قدرت سیاسی در فرانسه، از قدیم‌الایام تحت نفوذ جدی یهود بوده و این‌روزها ابلیس پاریس در اهانت به پیامبر اعظم(ص) در پازل خوش‌رقصی برای صهیونیست‌ها در قضیه عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل و برای انحراف اذهان جهان عرب از خیانت سران کشورهای عربی تقلا می‌کند.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان دشتستان، گرامی میداریم ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی را، که مصادف شده است با هفته وحدت و میلاد پیامبر رَحْمَةً لِلْعالَمِینَ که خود نماد مبارزه با استکبار است، و در این برای ما نشانه ایست.

ما جوانان نیز محکم تر از هر زمان دیگری تا آخرین لحظه عمر مان دست از مبارزه علیه استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا و ایادی آن است، بر نخواهیم داشت، چرا که منطق مسلمانی ما حیات زیر سلطه ی غیر را نمی پذیرد و ما موظف به مقابله با ظلم و استکبار جهانی هستیم. و تا رقم زدن انقلاب های دیگر که ان شاءالله به انقلاب مهدی عجل الله ختم شود، لحظه ای آرام نخواهیم نشست و چشم از دشمن برنخواهیم داشت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*