پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11 ربيع ثاني 1442
Thursday, 26 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » سلامت باشید
  • شناسه : 302176
  • ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
مراکز علمی ایران درخصوص داروهای کرونا تلاش‌های شایسته‌ای کرده‌اند
مراکز علمی ایران درخصوص داروهای کرونا تلاش‌های شایسته‌ای کرده‌اند
سخنگوی دولت در نشست خبری:

مراکز علمی ایران درخصوص داروهای کرونا تلاش‌های شایسته‌ای کرده‌اند

سخنگوی دولت گفت: مراکز علمی و دانشگاهی کشور در خصوص داروهای کرونا تلاش‌های شایسته ای انجام دادند و ما امروز جزو تولید کنندگان داروهایی هستیم که در دنیا تجویز می‌شود.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ علی ربیعی، سخنگوی دولت گفت: مراکز علمی و دانشگاهی کشور در خصوص داروهای کرونا تلاش‌های شایسته ای انجام دادند و ما امروز جزو تولید کنندگان داروهایی هستیم که در دنیا تجویز می‌شود.

 علی ربیعی روز سه شنبه در نشست خبری افزود: یکی از مهم ترین و اصلی ترین مسائل ما در هفته گذشته کرونا بود کرونا در دنیا خشن تر و بیرحمانه تر شده است و تلاش های جهانی  برای مقابله با کرونا هر روز تجارب جدیدتری چه از لحاظ درمان و چه در زمینه پروتکل های بهداشتی پدید آورده است.

وی افزود: در زمینه مقابله دارویی با کرونا جهان جهان در حال پیشرفت است ولی هنوز نمی توانیم زمان دقیقی را برای درمان موثر نهایی مشخص کنیم با این وضع با پیگیری هایی که شاید از اسفندماه در کشور ما شروع شد مراکز علمی و دانشگاهی کشور در خصوص داروهای کرونا تلاش های شایسته ای انجام دادند و ما امروز جزو تولید کنندگان داروهایی هستیم که در دنیا تجویز می شود و تاثیراتی دارد هر چند تاثیر نهایی را بر روی هیچ دارویی را به عنوان صد در صد تایید نکردند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*