پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11 ربيع ثاني 1442
Thursday, 26 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » فرهنگی
  • شناسه : 302339
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
اختتامیه دومین جشنواره نجم
اختتامیه دومین جشنواره نجم

اختتامیه دومین جشنواره نجم

اختتامیه جشنواره نجم با موضوع مسئله محوری و رسیدگی به مشکلات مرد درقالب هاومحور های مختلف در 2 آذر 99

به گزارش دانشجونیوز؛ دبیر دومین جشنواره سراسری نجم اظهار داشت: جشنواره نجم مخفف نهضت جوانان مسئله محور است، سال گذشته در تاریخ ۲ آذر ۹۸ همزمان با سالروز تشکیل بسیج دانشجویی که اولین سال برگزاری این جشنواره نیز بوده است، با حضور ۴۵۰۰ نفر از دانشجویان از سراسر کشور و با سخنرانی آیت الله رئیسی و حجت الاسلام پناهیان برگزار شد.

دکتر حسین علیپور گفت: هدف از برگزاری جشنواره در سال گذشته ایجاد یک گفتمان در حوزه مسئله محوری بوده که به لطف الهی درصد زیادی نتیجه حاصل شده است.

وی افزود: قرار بر این بوده که امسان در روز ۲ آذر یک نمایشگاه از محصولات و دستاوردهای مسئله محوری در تهران برگزار شود، مقدمات کار نیزه آماده شده بود اما به دلیل دستورات ستاد مبارزه با کرونا قرار بر این است که به صورت مجازی برگزار شود و ادامه عملکرد این جشنواره در زمانهای مختلف در طول سال ادامه خواهد داشت،و پس از اختتامیه جشنواره به حل چند مورد از مشکلات مردم پرداخته شود که شامل مراحل و هسته های مختلفی خواهد بود.

علیپور ادامه داد: اختتامیه جشنواره فقط برای افراد حاضرنخواهد بود،و عموم می توانند با مراجعه به سایت جشنواره نجم و دریافت لینک شرکت در جلسه پس از وارد کردن اطلاعات فردی درجلسه شرکت کنند.

و در آخر دبیر جشنواره نجم گفت: با توجه به اینکه در بیانیه گام دوم نیز تاکید بر نقش آفرینی جوانان در ساخت کشور شده است،مهمترین پیام جشنواره اتکا به جوانان برای حل مشکلات مردم و نداشتن نیازی به اتکا به خارج و امید بستن به خارجیان است.

 

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*