پنج شنبه, ۶ آذر , ۱۳۹۹
11 ربيع ثاني 1442
Thursday, 26 November , 2020
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار مهم » استان » ایران و جهان » بایگانی » بوشهر » خبر فوری » خبر وسط » فرهنگی
  • شناسه : 302349
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
کسب ۸ مقام برتر توسط بسیجیان استان بوشهر درجشنواره مالک اشتر
کسب ۸ مقام برتر توسط بسیجیان استان بوشهر درجشنواره مالک اشتر

کسب ۸ مقام برتر توسط بسیجیان استان بوشهر درجشنواره مالک اشتر

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر از کسب 9 رتبه برتر کشوری توسط بسیجیان استان بوشهر خبر داد.

به گزارش دانشجونیوز؛ سرهنگ عبدالرضا دشتی با تبریک هفته بسیج، جایگاه این نهاد مقدس را در حوزه های مختلف مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: نیروی مردمی بسیج با تلاش خستگی ناپذیر نیروهای جهادی و انقلابی خود به دنبال ارائه خدمات ویژه‌ای به جامعه هدف است.

وی به خدمات شبانه روزی بسیجیان در مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و استان بوشهر اشاره کرد و افزود: حضور و مجاهدت خالصانه بسیجیان در تمامی عرصه ها بویژه در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قابل تحسین و تقدیر است.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از مسئولان و فرماندهان در مجموعه سپاه استان خواست تا پند‌های مدیریتی حضرت علی (ع) را سرلوحه کار خود قرار دهند و ادامه داد: رسالت اصلی این جشنواره که برگرفته از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و پند‌های مدیریتی ایشان است ارتقاء توان مجموعه های فعال در این نهاد مقدس است.

سرهنگ عبدالرضا دشتی به اهمیت جشنواره مالک اشتر اشاره نمود و بیان کرد: جشنواره مالک اشتر در راستای ارتقای آمادگی عملکرد و پیشرفت مداوم و کمک به تعالی سازمان و ارج نهادن به تلاش و عزم جمعی کارکنان و بسیجیان با معرفی رده‌های برتر و موفق کشوری به صورت سالانه برگزار می شود.

این مقام مسئول افزود: در این جشنواره برترین‌‌ رده ها در بخش‌های اقشار و معاونت های بسیج، طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین، پایگاه ها و حوزه های مقاومت و گروه جهادی معرفی شدند.

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اهمیت فعالیت های پایگاه ها و حوزه ها در مسیر خدمات رسانی، افزود: در این بخش پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع) از شهر بوشهر با مسئولیت حسین احمد پور و پایگاه مقاومت ریحانه النبی (س) با مسئولیت نصرت خوزم از شهر برازجان بعنوان پایگاه برتر و حوزه مقاومت بسیج ثارالله از کنگان با مسئولیت محمد عباس نژاد و حوزه مقاومت بسیج فاطمه زهرا (س) شهر دیر با مسئولیت مریم دریانورد بعنوان حوزه مقاومت برتر برگزیده و تجلیل شدند.

سرهنگ دشتی با اشاره به برتری بسیج رسانه استان بوشهر در سطح کشور خاطرنشان کرد: بسیج رسانه استان بوشهر با مسئولیت عبدالله نجفی در جشنواره مالک اشتر موفق به کسب رتبه برگزیده کشور شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

وی، از برتری حجت الاسلام یوسف قاسمی، مسئول تعلیم و تربیت ناحیه کنگان در اجرای طرح اعتلای کیفی سازی حلقه‌های صالحین خبر داد و تصریح کرد: گردان بیت المقدس حوزه مقاومت الغدیر ناحیه دشتی، گروه جهادی امام رضا (ع) از ناحیه دانشجویی با مسئولیت علی جمشیدی و گروه جهادی شهیده سمنبر عالی پور از شهرستان دیر با مسئولیت صدیقه صادقی گروه جهادی برتر شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*