چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
14 جماد ثاني 1442
Wednesday, 27 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » فرهنگی » گزارش
  • شناسه : 302621
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
دوره مسیر ما را وسط میدان جنگ حاکم برفضای تعلیم و تربیت قرار داد
دوره مسیر ما را وسط میدان جنگ حاکم برفضای تعلیم و تربیت قرار داد
مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر:

دوره مسیر ما را وسط میدان جنگ حاکم برفضای تعلیم و تربیت قرار داد

فاطمه رحمانی گفت: دوره مسیر ما را وسط میدان جنگ حاکم برفضای تعلیم و تربیت قرار داد که این دوره ما را با فراز و فرود ها و مسائل کلان آموزش و پرورش آشناتر کرد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ فاطمه رحمانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر، به مناسبت هفته بسیج در گفتگو با خبرنگار دانشجونیوز گفت: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند، بسیج مجموعه ی انسان هایی است که همه ی توانایی ها و امکانات خود را در راه هدف های عظیم ملت و برای رسیدن به قله های پیشرفت به میان می‌آورد.

فاطمه رحمانی عنوان کرد: من قبل از گرفتن این مسئولیت، به عنوان مسئول معاونت علمی پایگاه مشغول بودم و از نزدیک شاهد فعالیت ها و پای کار بودن تمام اعضا بودم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر تصریح کرد: اوج همکاری و فعالیت ما و همه ی اعضای پایگاه در پروژه هایی همچون دوره مسیر، انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین فعالیت های قبل از راهیان نور رقم خورد.

رحمانی ادامه داد: دوره مسیر ما را وسط میدان جنگِ حاکم برفضای تعلیم و تربیت قرار داد. دوره ای که ما را با فراز و فرود ها و مسائل کلان آموزش و پرورش آشناتر کرد.

وی گفت: دوره مسیر که با حضور ۵۰ تن از دانشجومعلمان در مرکز امامت و با دعوت از اساتید کشوری طی سه روز برگزار شد، به ارائه مباحث مهم و کلیدی همچون؛ سند تحول، سند ۲۰۳۰، عدالت آموزشی و… پرداخته شد.

ایشان ضمن برشمردن فعالیت های یکساله پایگاه بسیج دانشجویی خود اذعان کرد: فعالیت بعدی درباب بحث داغ انتخابات بود که آنجا هم تمام اعضا پای کار آمدند و پرچم دار برگزاری تریبون آزاد و مصاحبه و مناظره شدند و همه ی نامزد های شهرستان بوشهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دعوت گرفتند که با استقبال گسترده دانشجویان و مردم همراه شد، الحمدالله.

رحمانی بیان کرد: گروه دیگری از فعالین پایگاه، همزمان فعالیت هایی جهت جمع آوری هزینه بیشتر برای اردوی راهیان نور انجام می دادند. بسیجیان پایگاه اینطور باور داشتند که حتی اگر یک نفر از دانشجویان بخاطر کمبود جا از این سفر معنوی جا بماند حق آن گردنشان است؛ پس تلاش فوق العاده ای برای فراهم کردن حداکثر ظرفیت ها داشتند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر اظهار داشت: می توان از جمله تلاش های دانشجومعلمان بسیجی پایگاه به مواردی چون؛ رفتن به اداره‌جات و گرفتن مساعده از آنها، دوخت ۷۰ جفت ساق دست توسط خود اعضای تشکیلات، پخت کیک و شیرینی، تلاش برای گرفتن نماز و روزه استیجاری و… اشاره کرد. که همه اینها به حفظ روحیه همدلی و مجاهدت بین اعضا کمک زیادی می کرد.

وی تصریح کرد: فعالیت هایی چون تا صبح کارکردن، جلسات مکرر و اضطراری ۶ صبح و ۱۲ شب و… گوشه ای از تلاش های این دانشجومعلمان است. همه ی آن فعالیت های شبانه روزی با آمدن کرونا و تعطیلی دانشگاه متوقف شد؛ اما دانشجومعلمان ما اینبار به طریق دیگری به صحنه مبارزه و مجاهدت آمدند و جهاد را از پشت گوشی های خود دنبال کردند. برگزاری کلاس های تقویتی و آموزش به دانش آموزن بی بضاعت، برگزاری وبینار ها و کارگاه های آموزشی برای ارتقای سطح مهارت های معلمی و همچنین حفظ ارتباط با نماینده های منتخب استان و برگزاری جلسات و تماس های تلفنی با ایشان قسمتی از فعالیت های اعضای پایگاه بسیج دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر است.

رحمانی در پایان ضمن تشکر از زحمات دانشجومعلمان فعال دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: خدا را قسم میدهم به حق عابدان درگاهش، به حق صاحب قرآن، مناجاتگران پاک و خالص خودش که ما را از عبادت کنندگان واقعی قرار بدهد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*