یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
4 جماد ثاني 1442
Sunday, 17 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بیانیه » جهادی » خبر فوری
  • شناسه : 302986
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
امنيت این ملک به قصاص خون حافظانش بسته است
امنيت این ملک به قصاص خون حافظانش بسته است
طی بیانیه گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید مهدی زین الدین؛

امنيت این ملک به قصاص خون حافظانش بسته است

گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید مهدی زین الدین کنگان در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده اقدام به صدور بیانیه کرد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید مهدی زین الدین دلوار در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده اقدام به صدور بیانیه کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله القاصم الجبارین

«فمَنِ اعْتدَىِ عَليْكُم فَاعْتدُوا عَليْهِ بِمثلِ مَا اعْتدَىِ عَليْكُمِْ»
«پس هر كس بر شما تعدّى كرد، همانگونه كه بر شما تعدّى كرده، بر او تعدّى كنيد» (سوره بقره؛ آیه ۱۹۴)

سلام اماما
شهادت فرزند دانشمند انقلاب را به محضر شما تبریک و تسليت عرض ميکنيم. ما از استان بوشهر با شما سخن ميگویيم.
از سرزمين شیرمردان، احمدخان تنگستانی و رئيسعلی دلواری. از سرزمينی كه خاكش، گورستان متجاوزین انگليسی و هلندی و پرتغالی است.
از سرزمين نادر مهدوی كه ابهت شيطان بزرگ را در پيش چشم جهانيان خرد كرد. آنطور كه پير جماران به ما ایمان داشت و شما دارید، برخی مسئولين ندارند.

ميگویيم كه از وادادگی بيزاریم. این را به تجربه ثابت كرده ایم. وادادگی، با هویت ایرانی، اسلامی و انقلابی ما سازگار نيست. ما ضمن اعلام بيعت با شما :
۱- از شورای عالی امنيت ملی و نيروهای مسلح انتظار داریم، پاسخی قاطع، سریع و بازدارنده به عاملان و آمران این جنایت بدهند. امنيت فرزندان رشيد این مرز و بوم به خطر افتاده است. هر نوع حركت تنزل یافته، بازدارندگی ندارد.

اگر انتقام سخت از جنایت سحرگاه جمعه بغداد تحقق می یافت، اینک شاهد جنایت در ظهر جمعه دماوند نبودیم!
امنيت این ملک به قصاص خون حافظانش بسته است. «و لکم فی القصاص حياة یا اولی الالباب»

۲- از نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان ملت خواستار صيانت از سرمایه های ارزشمند كشورمان هستيم. لذا هر چه سریعتر باید نسبت به الزام دولت در اخراج جاسوسان (بازرسان) آژانس انرژی اتمی، توقف اجرای پروتکل الحاقی و از سرگيری كامل فعاليتهای هسته ای اقدام نمایيد؛ چرا كه ادامه این روند خسارت بار باعث نا اميدی بيش از پيش جامعه به ویژه نخبگان علمی و تهدید امنيت آنها و در نتيجه عقب ماندگی و وابستگی علمی كشورمان خواهد شد.

۳- آقایان دولتی، اگر میخواهيد ما را بشناسيد، کسال پيش را بياد بياورید؛ هنگامی كه خون مالک اشتر زمان، خروش عظيمی به پا كرد. قطره قطره جمعمان كرد و دریا شدیم. هجوم كرونا را فراموش نکنيد؛ وقتی كه همه یکدست شدیم برای توليد ماسک و دستکش و ضد عفونی شهرمان. سفره خالی همسایه و همشهریمان را كه دیدیم؛ نصفه نانمان را با هم قسمت كردیم؛ و بيم جانمان نکردیم و بيمارستان و غسالخانه برایمان شد خط مقدم.
ما را بشناسيد، این هویت و ماهيت ماست. به این هویت جمعی ما ایمان بياورید و از افتادن به دام مصلحت اندیشی های كاذب بر حذر باشيد. ابرقلدران جهانی، راه زنان تاریخی جان و نان ملتها بوده اند و هستند و اگر شما میخواهيد از جان و نان و معيشت ما محافظت كنيد، باید بر اساس تجربه تاریخی و منطق عقل و شرع كه در آیه شریفه بالا آمده است، همانگونه كه آنها با ما مقابله میكنند با آنها مقابله كنيد. سرمایه شما در این مقابله همين هویت ایرانی، اسلامی و انقلابی ماست كه بارها در طول تاریخ آن را نشان دادهایم. نشان داده ایم كه از شاه سلطان حسين هایی كه این هویت را باور نداشته اند به شدت بيزاریم، چرا كه همواره موجب تحقير و تضعيفمان شده اند و نه نانمان را تأمين كرده اند و نه جانمان را تضمين.
والسلام و علی من اتبع الهدی

انتهای پیام/ 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*