یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
4 جماد ثاني 1442
Sunday, 17 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 303704
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت بررسی ابعاد شخصیتی شهید صادق گنجی + عکس
نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت بررسی ابعاد شخصیتی شهید صادق گنجی + عکس
به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار شد؛

نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت بررسی ابعاد شخصیتی شهید صادق گنجی + عکس

به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت بررسی ابعاد شخصیتی شهید صادق گنجی سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، به همت بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان برگزار شد.

به گزارش دانشجونیوز؛ صبح پنجشنبه ۲۷ آذرماه به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم‌اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت بررسی ابعاد شخصیتی شهید صادق گنجی سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با حضور استاد محمد میرزایی کارشناس این نشست، عباس دهقان کمارجی مسئول دبیرخانه ستاد چهلمین سالگر دفاع مقدس، مسئول بسیج دانش آموزی برادران شهرستان دشتستان، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان، مسئول بسیج طلاب شهرستان دشتستان و جمعی از اساتید، دانشجویان و دانش آموزان به همت بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان با رعایت پروتکال های بهداشتی برگزار شد.

محمد میرزایی کارشناس این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدای گرانقدری که نامشان با وحدت حوزه و دانشگاه همراه است، به ابعاد شخصیتی این شهدا بویژه شهید صادق گنجی سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان پرداخت.

محمد میرزایی گفت: از شهدای استان بوشهر شهید صادق گنجی و شهید محمد حسن ابراهیمی که از شهدای تبلیغ در جهان اسلام و حتی در دنیای بیرون از اسلام هستند، به ابعاد شخصتی این شهیدان کمتر پرداخته شده است و از آنها فقط نامی در میان مردم وجود دارد.

میرزایی با اشاره به شخصیت مبارز شهید صادق گنجی بیان کرد: شهید صادق گنجی بعنوان طلبه و دانشجو که با اهداف وحدت و روابط دوستانه ایران و پاکستان و معرفی انقلاب اسلامی و گسترس فرهنگ اسلامی سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پاکستان بود.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*