چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
7 ذو القعدة 1442
Wednesday, 16 June , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تلخند » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 303758
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
ما با پاساژگردی هایمان به یاد پرستاران هستیم
ما با پاساژگردی هایمان به یاد پرستاران هستیم
تلخند/ زهرا آراسته نیا

ما با پاساژگردی هایمان به یاد پرستاران هستیم

ما همیشه به یاد پرستاران هستیم؛ حتی در پاساژگردیهایمان هم که با یک مجسمه پرستار روبه رو شدیم، به یاد پرستاران بودیم.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ زهرا آراسته نیا/ پرستاران عزیز روزتان مبارک. ما خیلی شما را دوست داریم و قدر زحمت‌های شما را در این موقعیت حساس کنونی می‌دانیم. ما پای همه پست‌های اینستایمان هشتگ کرونا را شکست می‌دهیم می‌زنیم و همیشه به فکر شما هستیم.

من حتی همین دیشب که با عموها و عمه‌هایم دورهمی داشتیم به یاد شما بودم. تازه دیروز عصر هم که با دوستم رفته بودیم پاساژگردی و یک مجسمه ی پرستار در مغازه دیدم، به یاد شما بودم.

حتی دیروز صبح که رفته بودم بانک و اجازه ندادند بدون ماسک وارد بشوم و ماسک مشتری قبلی را قرض گرفتم و به صورتم زدم هم به یاد شما بودم و نه بوی دهن مشتری قبلی که هنوز در ماسک جریان داشت و نه اینکه رنگ ماسک با لباسم ست نبود، باعث نشد به شما فکر نکنم.

درست است که همه ما باید کرونا را شکست بدهیم ولی بالاخره یکی هم باید باشد که برای آنها که درحال جنگ هستند دست بزند و تشویق کند! من با اینکه مشغله های فراوانی دارم؛ ولی باز هم لطف کرده و این مسئولیت را بر عهده می گیرم تا برای همه شما پرستاران دست بزنم.

پرستار عزیز، هرچند شاید فکر کنی به سن من نمی خورد ولی در کنار اینکه آخ تو شب یلدای منی! حتی گاهی دلم می خواهد بروم تب کنم، پرستارم تو باشی و از این حرف‌ها!

خلاصه اینکه ما خیلی آدم های فهیمی هستیم و این کروناست که نافهیم است و هی می‌آید شما را شکست بدهد وگرنه ما که هشتگ های دندان‌شکن برایش زده ایم! ویروس به این بی‌ادبی نوبر است والا!

باز هم روزتان مبارک

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*