یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
4 جماد ثاني 1442
Sunday, 17 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزشی
  • شناسه : 304076
  • ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  • منبع : خبر ورزشی
سعید آذری همچنان مدیرعامل است!
سعید آذری همچنان مدیرعامل است!

سعید آذری همچنان مدیرعامل است!

در حالی که مدت‌ها از تغییرات مدیریتی در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان می‌گذرد، اما این موضوع هنوز در اداره ثبت شرکت‌ها لحاظ نشده است.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ به نقل از خبر ورزشی/ در حالی که مدت‌ها از تغییرات مدیریتی در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان می‌گذرد، اما این موضوع هنوز در اداره ثبت شرکت‌ها لحاظ نشده است.

درحالی که حدود یک سال و نیم از جدایی سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان و انتخاب جواد محمدی به‌عنوان مدیر جدید می‌گذارد، اما در اتفاقی عجیب هنوز نام مدیر قبلی در ثبت شرکت‌ها به‌عنوان مدیرعامل باشگاه وجود دارد. اعضای جدید هیئت مدیره نیز نام‌شان تاکنون ثبت نشده و این موضوع مشکلاتی را برای باشگاه ذوب‌آهن به وجود آورده است.  

همه اتفاقات فوق با وجود گذشت چندین ماه از تغییرات مدیریتی در ذوب‌آهن، تخلف به حساب می‌آید، ولی این باشگاه تاکنون اقدامی برای ثبت تغییرات و به روز رسانی وضعیت انجام نداده است.  این درحالی است که در مجمع این باشگاه تاکنون هیچ اقدامی برای این موضوع نشده است.

درحالی که باشگاه ذوب‌آهن این روزها درگیر مشکلات داخلی و اختلاف‌نظرها شده است، خطر دیگری نیز گاندوها را تهدید می‌کند. ممکن است به دلیل همین تخلفات و دیگر مسائل حساب‌های باشگاه ذوب‌آهن بسته شود که در این صورت مشکلی به مشکلات قبلی این باشگاه قدیمی اضافه خواهد شد.

این در حالی است که از اصفهان خبر می‌رسد طی این هفته تحولات مدیریتی جدیدی در باشگاه ذوب‌آهن اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*