چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹
7 جماد ثاني 1442
Wednesday, 20 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » دانشگاه ها » ورزشی
  • شناسه : 304426
  • ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
  • منبع : ایسنا
تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه‌های پیام نور استان بوشهر به عبدالمهدی نصیرزاده
تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه‌های پیام نور استان بوشهر به عبدالمهدی نصیرزاده

تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه‌های پیام نور استان بوشهر به عبدالمهدی نصیرزاده

مدیر تربیت بدنی مراکز و واحدهای دانشگاه های پیام نور استان بوشهر در پیامی انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور به ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام از ساعت ۱۰ امروز (شنبه ۱۳ دی ماه) با حضور مسئولین ورزش کشور در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در پایان “عبدالمهدی نصیرزاده” با ۲۸ رای و به مدت چهار سال، به عنوان رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش ‌اندام کشور انتخاب شد.

سید عادل میری، مدیر تربیت بدنی مراکز و واحدهای دانشگاه های پیام نور استان بوشهر در پیامی انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور به ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ ۚ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ

برادر عزیزم جناب آقای دکتر عبدالمهدی نصیرزاده

سلام علیکم

بار دیگر جامعه ورزشی و روسای سرافراز هیئت های ورزشی، در لبیک به عضو ارزشمند و علمی دانشگاه پیام نور با مشارکت و حمایت آگاهانه خود در انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، حماسه ورزشی را با پیروزی و افتخار، تحقق بخشیدند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه ورزشی دانشگاه پیام نور و عموم مردم ورزش دوست استان بوشهر، این پیروزی بزرگ را به خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور، رئیس محترم دانشگاه پیام‌نور کشور و جناب آقای دکتر عبدالمهدی نصیرزاده تبریک عرض می کنم.

امیدوارم به اذن خداوند بزرگ، در فصل نوین با همکاری و همفکری همه نیروهای متخصص و متعهد، و با بهره برداری از همه تجربیات گذشته، در جهت خلق حماسه ورزشی و تحقق اهداف عالیه ورزش که میراث گرانبهای قهرمانان و پهلوانان ورزش است، همواره موفق و موید باشید.

مزید توفیقات جناب آقای دکتر نصیرزاده و خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور را در ظلّ عنایات و توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه از درگاه ایزد متعال خواستارم

با آرزوی توفیق الهی

سید عادل میری

مدیر تربیت بدنی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان بوشهر

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*