چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
7 ذو القعدة 1442
Wednesday, 16 June , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر وسط » دل نوشته دانشجویی
  • شناسه : 304482
  • ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
یک سال از آن درد‌ عظیم می‌گذرد
یک سال از آن درد‌ عظیم می‌گذرد
دل نوشته دانشجویی/ زینب حسن پور

یک سال از آن درد‌ عظیم می‌گذرد

یک سال از آن انفجار مهيب گذشت، يک سال از دردی عظیم و یک سال در انتظار انتقام سخت. و یک سال هر شب ساعت ۱:۲۰ را خون گریستیم.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ زینب حسن پور/ یک سال گذشت، یک سال از آن انفجار مهيب، يک سال از دردی عظیم و یک سال در انتظار انتقام سخت و یک سال هر شب ۱:۲۰ دقیقه ها را خون گریستیم…!

سردار دلها، حاج قاسم عزیز! یک سال بدون شما چه تلخ گذشت. نمی دانم در آخرین نماز شبت چه دعایی کردی و چه از خدایت طلب کردی که پیکرت اینگونه عرباً عربا شد و روح مطهرت سبکبال به آسمان ها به پرواز در آمد؛ چرا که تو آسمانی بودی و این زمین خاکی برای وجود ارزشمندت بسیار کوچک.
وَ عندَ رَبهُم یَرزقون

چقدر روزهای سختی را گذراندیم، گویا جهان به تلاطم افتاد، از روزی که دست شما قطع شد، دستهامان از هم جدا شد. هنوز هم نتوانسته ایم نبودنت را باور کنیم؛ چرا که دلمان به وجودت گرم بود، کاش آن صبوری و آرامش نگاهت را به این دل‌های طوفان زده مان هديه می کردی تا کمی آرام بگیریم؛ اما نمی شود، تا انتقام خونت را نگرفته ایم و تا کوردلان را به سزای اعمال جنایتکارانه شان نرسانیم؛ آتش درونمان خاموش نمی شود، خودت بیا و بگو چه باید کرد؟

بازهم از تاکتیک های رزمی بگو تا عملیاتی دیگر را با موفقیت به انجام برسانیم و داعشیان زمان را نابود کنیم و پرچم اسلام را بگسترانیم.

ای یار دیرینه رهبرم؛ حتی دل آقایمان هم در عزایت خون شد، فدای آن اشک هایشان که در فراقت ریختند. این اشک ها خط قرمز ما بود و حال در انتظار جوابی قاطع هستیم‌ تا تاوان این شرارت بزرگ را به شایسته ترین روش ممکن از دشمنان قسم خورده اسلام بازستانیم.

می دانم که صدایمان را می شنوی، دعایمان کن.
سردار دل‌ها، دلمان برایت بسی تنگ است، نظری.‌‌.. عنایتی…

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*