چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹
7 جماد ثاني 1442
Wednesday, 20 January , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » اقتصادی » خبر فوری » خبر وسط
  • شناسه : 304619
  • ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  • منبع : ایرنا
مردم بیش از نیاز روغن نخرند
مردم بیش از نیاز روغن نخرند
رئیس صمت بوشهر:

مردم بیش از نیاز روغن نخرند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از هم استانی‌‏ها انتظار است به میزان نیاز مصرفی خود روغن خریداری و از این طریق به تعادل موجودی این کالای اساسی در بازار کمک کنند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از هم استانی‌‏ها انتظار است به میزان نیاز مصرفی خود روغن خریداری و از این طریق به تعادل موجودی این کالای اساسی در بازار کمک کنند.

سید حسینی حسینی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ابراز کرد: در ماه‌های پایانی سال روغن تولیدی کارخانه‏‌های داخلی قادر به تامین نیاز مناسب کشور است و در این زمینه جایی برای نگرانی پیرامون تامین روغن وجود ندارد.

وی بیان کرد: فروش اجباری سایر کالاها در کنار روغن تخلف است و در این زمینه علاوه بر خرده فروشان با شرکت‌های پخش متخلف نیز برخورد قانونی می‎شود.

حسینی ادامه داد: چهار کارخانه‎ها تولید روغن استان‎های همجوار بوشهر هر کدام سهمیه ۵۰۰ تنی روغن خام دریافت کردند که با این شرایط امید است با تولید و عرضه روغن در سطح بازار شرایط به وضعیت عادی باز گردد.

وی افزود: به جز مدتی که در اواسط آذر ماه کمبود روغن محدود ایجاد شد، در مابقی روزها عرضه روغن مشابه سال قبل است و روزانه ۳۰ تن روغن علاوه بر سهمیه فروشگاه‎ها وارد بازار این استان می‏‌شود.

حسینی گفت: بخشی از تقاضای موجود برای روغن غیرواقعی و بیش از میزان مورد نیاز مصرف و عرضه در استان بوشهر است.

وی اظهار کرد: در این ارتباط به شهروندان توصیه می‎شود روغن را به میزان نیاز خود خریداری کنند زیرا سهمیه فوق العاده استان می‎تواند نیاز مصرف کنندگان را تامین کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تاکید کرد: همچنین برای صنف و صنعت نیز سهمیه جداگانه پیش بینی شده تا وضعیت بازار هر چه زودتر به ثبات برسد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*