دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
18 رجب 1442
Monday, 1 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » یادداشت
  • شناسه : 304652
  • ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
در جغرافیایی که شن‌هایش هم مامور خدا هستند نمی‌شود علیه خدا کودتا کرد!
در جغرافیایی که شن‌هایش هم مامور خدا هستند نمی‌شود علیه خدا کودتا کرد!
یادداشت/ مصعب یحیایی

در جغرافیایی که شن‌هایش هم مامور خدا هستند نمی‌شود علیه خدا کودتا کرد!

درسته که دو فاطمیه گذشت و جای «مالک اشتر» خالی‌ست در حسینیه‌ی امام، لکن دیر نیست که عمود خیمه‌ی سیاه معاویه بیفتد و کاخِ سفیدِ آروزهای فائزه‌ها و زیباکلام‌ها ویران شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ مصعب یحیایی/ نفرین به سیاستی که به جای «فاطمیه» نامه‌پراکنی خاندان هاشمی رفسنجانی را آورده در صدر خبر‌های اُم‌القُرای جهان اسلام؛ کأنه چه دُرافشانی‌هایی کرده‌اند دختر و پسرهای بابا!

این یکی غلطی کرده از جنس همان غلط‌های زیادی قبلی‌اش و آن یکی به جای تودهنی، عد مدعی‌ شده که «درست که به تو و فرزندانت ستم کرده‌اند، لکن با این حرف‌ها باب جسارت افراطیون به بابا را باز نکن!»

جماعت ساده‌لوح هم بنای شیون گذاشته‌اند که محسن و یاسر و فائزه و فاطی و قاطی و پاتی راست می‌گویند؛ وایِ هاشمی و وایِ یار امام و رهبری!

انگار آن گل‌پسرِ محکومِ امنیتی‌ که هاشمی اِن‌یَکاد می‌خواند توی گوشش و بدرقه‌اش می‌کرد به زندان و آخر الامر هم توی آمبولانس سلفی می‌انداخت با نعش بی‌جان بابا، ما بوده‌ایم!

انقلاب اسلامی هرسال رزق و روزی‌اش را از پَر چادر خاکی اُم‌اَبیهایی می‌گیرد که فخر عالم و آدم است و سبب خلقت؛ و الّا که دخترِ بابای این ایل و تبار انگاری بست نشسته بوده پشت در امامزاده کاخ‌سفید و دخیل بسته بوده به پنجره‌های پنتاگون برای زمین خوردن انقلاب اسلامی.

بی‌چاره هاشمی؛ شانس نیاورده خدا بیامرز. آن از سیاست‌ورزی‌اش که آبرویش را گذاشت پای «دولتِ تحقیقاً هیچ» و تئوری «فردای گفتمان‌ها» را انداخت روی زبان ملت؛ این هم از بچه بزرگ کردن و نسل‌کِشی‌اش که شده هم‌کاسه‌ی بهایی‌‌ها و دست به دامن ترامپ شده برای مقابله با انقلاب؛ آن هم انقلابی که خانوادتاً گمان می‌کنند بدون «بابا» به بار نمی‌نشست و بی او به انحراف می‌رود. خدا اجر جزیل بدهد به مادر من که پشت‌بند هر نمازش برای آدم‌های بی‌‌وارث و بد وارث هم طلب آمرزش می‌کند از خدا!

و حالا گیرم که فائزه یعنی آنی که رستگار شده! لکن فوز ابدی نصیب سردار دل‌های ما شد که بعد عمری مجاهدت یک جمله نوشت «خدایا مرا پاکیزه بپذیر» و دوش وقت سحر رفت به اَعلی علییّن و حالا «مُتَّكِئِينَ عَلَيْهَا مُتَقَابِلِين» نشسته با اهالی روضه‌ی رضوان. حالا این وسط «خاندانِ سدِ لتیان در ظهر تاسوعا» هر چه می‌خواهند چنگ بزنند به چهره‌ی سردار عاشورایی انقلاب و اسلام و هی سفیهانه یادآور شوند «بابا اکبر» توصیه کرده بود که سردار خط پدافندی‌اش را از سوریه بکشاند به همدان!

درست که دو فاطمیه گذشت و جای «مالک اشتر» خالی‌ست در حسینیه‌ی امام، لکن دیر نیست که عمود خیمه‌ی سیاه معاویه بیفتد و کاخِ سفیدِ آروزهای فائزه‌ها و زیباکلام‌ها ویران شود. فی‌الحال که ارتش کدخدای دهکده‌ی جهانی که یک روز استارت ناوش در اقیانوس، حکومتی را ساقط می‌کرد کُمپلت مامور بازپس‌گیری کاخ سفید از رئیس‌جمهور همین آمریکای ابرقدرت شده. کم مانده یک ناو هم اعزام کنند به حوض کاخ سفید بل‌که عزت و اعتبار کدخدا پامال نشود!

فکرش را بکنید؛ فائزه هاشمی و صادق زیباکلام درس‌آموز دموکراسی از این مهد توحش‌اند که برای انتقال قدرت باید ارتش، در کاخ سفید معتکف شود و کنگره‌ را اشغال کند.

من به جای جمهوری اسلامی باشم موسوی و کروبی را آزاد می‌کنم تا بل‌که برسند به ختم کشته‌های اعتراضات آمریکا! این پت و مت که در هشتاد و هشت در ختم هر اُم‌قمری شرکت کردند دو هفته بعد زنده شد و مصاحبه کرد با تلویزیون.

جانم به خدایی که چهل سال است که هی می‌زند توی برجک حضراتِ ضدانقلاب. و خااااک عالم بر سر این‌هایی که هنوز هم نفهمیده‌اند در جغرافیایی که شن‌هایش هم مامور خدا هستند نمی‌شود علیه خدا کودتا کرد!

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*