دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
18 رجب 1442
Monday, 1 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » فرهنگی
  • شناسه : 304641
  • ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
پویش ملی کتابخوانی با محوریت کتاب “نیمه دیگرم” برگزار می شود
پویش ملی کتابخوانی با محوریت کتاب “نیمه دیگرم” برگزار می شود
امین گرمسیری:

پویش ملی کتابخوانی با محوریت کتاب “نیمه دیگرم” برگزار می شود

مسئول فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر از برگزاری پویش ملی کتابخوانی با محوریت کتاب "نیمه دیگرم"، نوشته محسن عباسی ولدی خبر داد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛  امین گرمسیری، مسئول فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر بیان کرد: پویش ملی کتابخوانی با محوریت کتاب “نیمه دیگرم”، اثر محسن عباسی ولدی برگزار می شود.

امین گرمسیری در رابطه با طریقه ی شرکت در این پویش گفت: مخاطبین می توانند از طریق ۱) “بازنشر این پویش در صفحات مجازی خود”  و ۲) “تولید محتوای متنی، صوتی و تصویری” در این پویش شرکت فرمایند.

مسئول فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر افزود: شعار این پویش ازدواج عاقلانه و زندگی عاشقانه است که جامعه دانشجویی را در برمی گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: کتاب “نیمه دیگرم” با ۱۵ درصد تخفیف برای حوزه های دانشجویی لحاظ شده و این کتاب با توجه به بحث کرونا و عدم درگیر شدن مردم با فروش حضوری، به صورت اینترنتی از طریق سایت “ما شدن” عرضه می شود.

گرمسیری افزود: نگاه این است که این کتاب به یک جریان سازی فرهنگی تبدیل شود و تلاش ما این است که این کتاب به دست دانشجویان و مردم برسد. کتاب “ما شدن” به دلیل داشتن بخش هایی برای والدین و نقش گزینه سازی آنها باعث انتخاب ما شده است.

ایشان در رابطه با مهلت شرکت در پویش عنوان کرد: علاقه مندان تا ۱۵ بهمن ماه مهلت دارند در این پویش شرکت کنند.

گرمسیری در پایان در رابطه با برندگان اظهار داشت: در پایان این پویش همزمان با ۱۵ بهمن ماه و سالروز ولادت حضرت زهرا (س) علاوه بر اینکه به ۱۱۰ نفر از شرکت کنندگان در این پویش در سطح کشور، جایزه ۲۰۰۰۰۰ تومانی اهدا می شود، به پنج نفر اول از دانشجویان بوشهری که بهترین محتوا را تهیه کنند به ترتیب،  ۳۰۰۰۰۰، ۲۰۰۰۰۰، ۱۰۰۰۰۰، ۷۵۰۰۰، ۵۰۰۰۰ تومان و به ۵ نفر دیگر نیز به قید قرعه هدیه متبرک حرم امام حسین (ع) اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*