چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹
20 رجب 1442
Wednesday, 3 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » یادداشت
  • شناسه : 304887
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
قسم به «عصر خمینی» که «صبح ظهور» نزدیک است
قسم به «عصر خمینی» که «صبح ظهور» نزدیک است
یادداشت/ مصعب یحیایی

قسم به «عصر خمینی» که «صبح ظهور» نزدیک است

لپ‌گلی‌های دست‌آموز و درس‌آموز فرانسه و انگلیس که اهل انقلاب نیستند. ما انقلاب‌مان را از جماران صادر کردیم به عالم و حالا هم بنا داریم صدای ناقوس پایان لیبرالیسم را از کلیساهای سراسر دنیا بشنویم.

به گزارش دانشجونیوز؛ مصعب یحیایی/ قسم به «صبح انقلاب» و «عصر خمینی»؛ طیاره‌ای‌ که امام را رساند به مهرآباد، همای انقلاب اسلامی بود نه ایرلاین فرانسوی. پرواز پاریس با خدمه‌ی ادکلن‌زده و اتوکشیده‌اش از همان اول بنای ایاب و ذهاب بنی‌صدر را داشت و الّا کاسبان #خون‌های_آلوده و مالکان میراژهایی که سقف آباد نگذاشتند برای «آبادان» و «خرمشهر» که دل نمی‌سوزانند برای انقلابِ امتِ اسلام.

درست می‌گویند اهالی سیاست. «جنگ بن‌بست سیاست‌ورزی‌ست.» اجانب هر چه توی چنته داشتند ریختند روی دایره برای انحراف انقلاب. مهدِ آزادی، دست انقلاب را بسته می‌خواست و دل بسته بود به آینده‌ی «تحصیل کرده‌های فرنگ» که لام تا کام حرف نمی‌زد.

شکر خدایی را که ترس می‌اندازد در دل اجانب و دشمن ما را از خیل حُمَقا خلق کرده است. «دمارانش» خیلی قبل‌تر به اعلی‌حضرت شاهنشاه هشدار داده بود که «هیچ چیز خطرناک‌تر از جنگلی که آتش گرفته نیست.» لکن مغزپنیری‌های پهلوی منگل‌تر از آنی بودند که حتی پهلو به پهلو بشوند و بفهمند حرف کهنه‌کارترین رئیس سازمان اطلاعات فرانسه را.

پیش‌تر گفتم که در جغرافیایی که شن‌هایش مامور خدا هستند نمی‌شود کودتا کرد. خدای ما در نوژه و طبس و به اصطلاح سفارت آمریکا همانی‌ست که در دوازدهم و بیست و دوم بهمن بود. و حتی همان خدای خرداد چهل و دو. گیرم که رئیس‌ِ سبیل‌قشنگِ جمهور، دوازده میلیون رای داشته باشد توی سبدش و دویست صفحه پرونده داشته باشد برای جاسوسی‌اش در سفارت آمریکا. انقلاب اسلامی در کنف حمایت خدایی‌ست که «عالم همه محضر اوست» و حتی برگ بی‌اذن و اجازه‌اش از درخت نمی‌افتد.

زهی خیال باطل.
اجانب حریف خمینیِ در تبعید نشدند، حالا می‌خواهند پنجه بیاندازند در پنجه‌ی آقایی که مسلح است به حمایت امت اسلام و یک قلم سردارش سلیمانی‌ست! ما همان روزهایی که دست‌مان خالی بود و سیم‌خاردار هم جزو لیست تحریم، مرد بودیم و ایستادیم؛ حالا که موشک‌های‌ بالستیک‌مان به همت طهرانی‌مقدم و حاجی‌زاده نقطه‌زن شده‌اند چرا باید زیر بار ننگ دوستی با دشمنی برویم که کمترین آرزویش نیستیِ ماست؟!

یحتمل حضرات توجیه می‌کنند که چون «مرگ بر آمریکا» گفته‌ایم تحریم‌مان کرده‌اند! می‌پرسیم «مصدق» هم مرگ بر آمریکا گفت که با کودتا برکنارش کردند؟! راستش که «مرگ بر آمریکا» برای اهالی انقلاب حکم ذکر واجب را دارد و اصلاً تبری چیست به جز مرگ بر آمریکا؟! و اگر جز این باشد پس معنی «حَرْبٌ لِمَنْ حَارَبَكُمْ» چیست؟!

اجنبی‌پرست‌ها همان بهتر که دوتابعیتی باشند. لپ‌گلی‌های دست‌آموز و درس‌آموز فرانسه و انگلیس که اهل انقلاب نیستند. ما انقلاب‌مان را از جماران صادر کردیم به عالم و خرد شدن استخوان کمونیسم را دیدیم. حالا هم بنا داریم صدای ناقوس پایان لیبرالیسم را از کلیساهای سراسر دنیا بشنویم.

قسم به «عصر خمینی» که «صبح ظهور» نزدیک است.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*