دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
18 رجب 1442
Monday, 1 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » ایران و جهان » خبر وسط
  • شناسه : 304941
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
  • منبع : ایرنا
ناامید کردن مردم به نفع هیچ گروه سیاسی نیست
ناامید کردن مردم به نفع هیچ گروه سیاسی نیست
معاون استاندار بوشهر:

ناامید کردن مردم به نفع هیچ گروه سیاسی نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ناتوان جلوه دادن دولت با نقد غیر منصفانه نه تنها به نفع نظام نیست بلکه باعث ناامیدی و کاهش انگیزه حضور مردم در عرصه انتخابات می‌شود.

به گزارش دانشجونیوز؛ محمد تقی ایرانی روز پنجشنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر با اشاره به اینکه درصد اولویت مردم نسبت به خبرهای انتخاباتی قابل توجه نیست اضافه کرد: افزایش مشارکت مردم در عرصه انتخابات امری مهم و ضروری است و نباید سایر مشغولیت‌ها باعث شود این مساله مهم بعنوان اولویت مردم نباشد.

ایرانی اضافه کرد: اگر انتخابات اولویت مردم نباشد به طور یقین با مشکل مشارکت روبرو خواهیم شد و حساس کردن جامعه نسبت به سرنوشت خود برای ما پدیده مثبت تری را رقم خواهد زد.

وی تاکید کرد: فشارها و بحران‌های بین المللی که امروز بر ملت وارد می‌شود نباید باعث شود که ما مسئولیت سیاسی و این اولویت مهم را فراموش کنیم چون در این شرایط حضور مردم در عرصه انتخابات بسیار مهم و تعیین کننده است.

ایرانی ادامه داد: حضور مردم در عرصه انتخابات فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی را تعریف می کند و کاهش میزان مشارکت که از هدف‌های مهم دشمن است زنگ خطری است که باید به آن توجه شود.

وی بیان کرد: در این شرایط باید با اطلاع رسانی، ایجاد انگیزه، افزایش امید و علاقه مند کردن مردم به آینده زمینه حضور پر شور در عرصه انتخابات را رقم زد چرا که کاهش حضور مردم خواسته دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در خصوص اهمیت فضای مجازی گفت: امروز برخلاف خواسته دشمنان ما از فضای مجازی در راستای فرهنگ دینی خود استفاده و این تهدید را به فرصت تبدیل کرده ایم.

ایرانی یادآور شد: امروز از تکنولوژی فضای مجاری برای غیر حضوری کردن فعالیت‌های اقتصادی و آموزشی استفاده شده است.

وی تاکید کرد: امروز دیگر از فضای مجازی ترسی نداریم چون این فضا را می شناسیم و از این ظرفیت در بسیاری از فعالیت‌های دولتی به خصوص دولت الکترونیک به خوبی استفاده شده و در این شرایط کرونایی کمک خوبی برای غیر حضوری کردن خدمات بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به افزایش روند ابتلا و بستری ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان گفت: هرگونه عادی انگاری دراین شرایط ما را با مشکل روبرو می‌کند و انتظار است مردم همچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی حساس باشند.

وی با اشاره به پیروی از سیاست‌های ستاد ملی کرونا در خصوص سفرهای کنترل شده افزود: براساس تصمیم این ستاد سفرها باید کنترل شده و براساس رعایت کامل پروتکل‌ها و شیوه نامه های بهداشتی باشد.

ایرانی تاکید کرد: براین اساس امکانات پیش بینی شده در سال‌های گذشته در راستای حفظ سلامتی مردم فراهم نمی‌شود و باید از هتل ها و اقامتگاه‌های شناسایی شده و مورد تائید بهداشت استفاده شود.

وی یادآور شد: تمام این سخت گیری‌ها در راستای حفظ جان مردم است و تا زمانی که واکسن این ویروس در اختیار قرار گرفته نشده است باید بدانیم که این ویروس هیچ درمانی ندارد و تنها باید با رعایت اصول پیشگیری و تغییر سبک زندگی از بروز و ابتلا به آن جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*