چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹
20 رجب 1442
Wednesday, 3 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » خبر فوری » خبر وسط » سلامت باشید » سیاسی » فرهنگی » گزارش
  • شناسه : 304973
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
  • منبع : سپاس
پرداخت معوقات کادر درمان یا نی انبان ۲۰ میلیونی؟ + سند
پرداخت معوقات کادر درمان یا نی انبان ۲۰ میلیونی؟ + سند

پرداخت معوقات کادر درمان یا نی انبان ۲۰ میلیونی؟ + سند

مسئولین حوزه درمان که عدم پرداخت معوقات کادر درمانی را نبود اعتبار می دانند؛ اما برای اجرای یک جشن، ۲۰ میلیون تومان به حساب گروه موسیقی واریز می‌کنند.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ به نقل از سپاس/ از ابتدای شیوع بیماری کووید در کشور، کادر درمانی بدون هیچ چشم داشتی وارد خط مقدم برای مقابله با این پدیده شدند و بسیاری از کادر درمان جان خود را از دست دادند.

در پی جان نثاری کادر درمانی جمهوری اسلامی ایران برای نجات جان هموطنان، بسیاری از گروه های جهادی فعال و در کنار مجموعه درمانی در سراسر کشور قرار گرفتند و فی سبیل الله اقدامات بسیاری صورت گرفت.

استان بوشهر نیز که حدود ۸ شهید مدافع سلامت تقدیم ملت کرد، مانند همیشه در خط مقدم سلامت خوش درخشید و امروز با تلاش کادر درمانی و گروه های جهادی استان بوشهر در موقعیت آبی قرار دارد.

اما مسئولین درمانی در استان بوشهر که وظیفه سیاست گذاری و پشتیبانی از کادر درمانی را به عهده دارند، در کنار همه فعالیت های حوزه درمان، اقدامات غیر قابل قبولی در این فصل داشتند که نیاز است تحولی در حوزه مدیریت درمانی استان ایجاد شود.

با توجه به اینکه اخباری در خصوص اعتراضات کادر درمانی استان بوشهر نسبت به عدم توجه به پرداخت معوقات توسط حوزه مدیریت توسط رسانه ها منتشر شد، اما هر بار مسئولین با ادعای کسری بودجه وعده‌ی سرخرمن می دهند و صورت مسئله را پاک می‌کنند.

در اقدامی حوزه مدیریت بیمارستان قلب بوشهر به مناسبت روز پرستار اقدام به برگزاری جشن می کند. برگزاری این برنامه به نام پرستاران و به کام دلالان فرهنگ و هنر انجام می‌شود.

نکته‌ی قابل تامل اینجاست که  مسئولین حوزه درمان که عدم پرداخت معوقات کادر درمانی را نبود اعتبار می دانند؛ اما برای اجرای یک جشن، ۲۰ میلیون تومان به حساب گروه موسیقی واریز می‌شود.

فردی با نام پیمان زند که دارای تخصص هنری است، بعداز اینکه در سمت مدیر کلی روابط عمومی استانداری بوشهر نتوانست انتظارات استاندار را برآورده کند به عنوان مدیر داخلی بیمارستان قلب منصوب شد. فردی که هیچ گونه تخصص پزشکی ندارد چند سالی است مدیریت تخصصی ترین بیمارستان استان بوشهر را بر عهده دارد و به جای اینکه به معوقات کادر درمان و تامین تجهیزات مدرن توجه داشته باشد، بیشتر به فکر اجرای برنامه هایی است که در تخصص فردی وی می باشد.

حال نیاز است دستگاه های نظارتی در راستای دفاع از حقوق کادر درمانی نسبت به این موضوع واکنش داشته و بررسی کنند، در صورتی که مشکل اعتبار در حوزه درمان وجود دارد، چرا یک مدیر باید ٢٠ میلیون تومان از اعتبار درمانی را برای لحظات نواختن نی‌انبان بپردازد؟!

نیاز است دستگاه‌های نظارتی استان بوشهر به جهت رفع اساسی این موضوع و افزایش و بهبود کیفیت بهداشتی پزشکی استان به جد ورود کرده و اجازه ندهند مدیران ضعیف با ساز و نی‌انبان جولان دهند.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*