دوشنبه, ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹
18 رجب 1442
Monday, 1 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » خبر فوری » خبر وسط » عسلویه » قضایی
  • شناسه : 305034
  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  • منبع : فارس
اولتیماتوم ۲ ماهه دادستان به دپوی گوگرد در عسلویه/ کوتاهی کنید، قضایی می‌شوید
اولتیماتوم ۲ ماهه دادستان به دپوی گوگرد در عسلویه/ کوتاهی کنید، قضایی می‌شوید

اولتیماتوم ۲ ماهه دادستان به دپوی گوگرد در عسلویه/ کوتاهی کنید، قضایی می‌شوید

دادستان عسلویه برای متولیان انبار روباز گوگرد این منطقه فرصت دوماهه‌ای جهت ساخت انبار سرپوشیده تعیین کرد و گفت: پس از این فرصت افرادی که کوتاهی کرده‌اند تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ روز گذشته انتشار تصاویری از دپوی گوگرد در فضای باز منطقه عسلویه در فضای مجازی منتشر شد که باعث واکنش دادستان این شهرستان شد.

محمّد خدری عصر امروز در خصوص آلودگی‌های منطقه عسلویه و خطرات دپو گوگرد در فضای بازاظهار داشت: روز گذشته بازدید میدانی از انبار روباز گوگرد داشتم، متأسفانه باتوجه‌به آلودگی هوا و زمین‌بر اثر انباشت غیراصولی گوگرد در منطقه رخ‌داده است به متولیان انبار گوگرد که همان مجتمع گاز پارس جنوبی عسلویه است دو ماه فرصت داده می‌شود که سازوکار ساخت انبار سرپوشیده مکانیزه طبق استانداردهای محیط‌زیست را مهیا کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه افزود: باتوجه‌به اینکه طبق ارزیابی‌های محیط‌زیست بیشترین آلودگی هوا در عسلویه مربوط به دی‌اکسید گوگرد است، ضمن اطلاع‌رسانی به مسئولان قضایی پرونده‌ای در سطح ملی تشکیل خواهد شد. پس از این فرصت دوماهه با هیچ‌کس تعارف نخواهیم داشت و افرادی که در این زمینه کوتاهی کرده‌اند تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

وی اظهار کرد: باتوجه‌به اینکه سازوکار حذف فلرها مهیا شده و هفته گذشته یکی از پتروشیمی‌های منطقه در این کار پیش‌قدم شد به دیگر شرکت‌ها هشدار می‌دهم که در این امر پیش‌قدم شوند و برای حذف فلرهای خود اقداماتی انجام دهند. بی شک با کسانی که در این زمینه هم کوتاهی کنند برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*