چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹
20 رجب 1442
Wednesday, 3 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان » اقتصادی » بوشهر » خبر وسط » دشتستان » گزارش
  • شناسه : 305099
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
اجرای طرح مشاوره حقوقی به واحدهای تولیدی در بوشهر
اجرای طرح مشاوره حقوقی به واحدهای تولیدی در بوشهر

اجرای طرح مشاوره حقوقی به واحدهای تولیدی در بوشهر

سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان این استان، هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی به واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی بوشهر و برازجان کرد.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ کارگاه کارگروه حقوقی طرح صنعت با عنوان کلینیک سیار در صنایع با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان در محل سالن اجتماعات شهرک صنعتی بوشهر برگزار گردید.

گفتنی است در این کارگاه که چهار وکیل شرکت شهرک های بوشهر، برازجان حضور داشتند، اقدام به مشاوره برای ۸ واحد نمودند که عمده مشکلات این واحدهای صنعتی در رابطه با مشکلات حقوقی با بانک و بیمه و… بود که با مشاوره و راهنمایی هایی که توسط حقوقدانان و وکلا و مشاورانی که در این نشست حضور داشتند بررسی شد.

محسن مشتاقی، مدیر سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان افزود: در این کارگاه مشاورین به شرکت شهرک های صنعتی راهکارهای سازمانی را ارائه و شرکت ها فرم‌های مربوطه را از مشاورین دریافت نمودند تا جهت پیگیری مشکلات اقدامات آتی را انجام دهند.

ایشان اظهارداشت: با توجه به اطلاع رسانی هایی که انجام شده بود، واحدهای صنعتی که در این مشاور حضور داشتند اعلام نمودند؛ این برنامه ها را به صورت مدون و مرتب انجام می دهند تا بتوانند از ظرفیت مجموعه بسیج مهندسین و بسیج حقوقدانان استفاده کنند.

همچنین برنامه‌ریزی شد که در مراحل بعد، کلینیک سیار در حوزه های مختلف مالی، بانکی، تجارت و بازار و فنی و مهندسی انجام شود، به این صورت که در روز خاص با هماهنگی واحدهای صنعتی که در این موارد مشکل دارند مشاورین به واحد مراجعه کنند و در آنجا اقدام به ارائه مشاوره بپردازند.

در ضمن قرار شد سازمان بسیج مهندسین همراه با بسیج حقوقدانان و شرکت شهرک‌های صنعتی و مشکلاتی که ارائه شده اقداماتی انجام شود.

در حاشیه این مراسم توافقات مختلفی نیز در خصوص بهره مندی ویژه بسیجیان و معرفی شوندگان از سوی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان از خدمات و حمایت های شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر انجام و مصوب گردید.

براساس این گزارش تاکید شد تا راهکارهایی برای حل مشکلات واحدها، توسط مشاورین وکلا و جهت تسهیل و رفع موانع در کارگروه استانی ارائه و مورد بررسی قرارگیرد.

در نهایت با استقبالی که از این مشاوره انجام شد و همچنین همکاری خوبی که شرکت شهرک های صنعتی داشتند کار به پایان رسید.
انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*