چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹
20 رجب 1442
Wednesday, 3 March , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان » بیانیه » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها
  • شناسه : 305292
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان در پی انتصاب غیراستانداردترین مدیر کشور
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان در پی انتصاب غیراستانداردترین مدیر کشور

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان در پی انتصاب غیراستانداردترین مدیر کشور

شایسته‌سالاری همیشه شعار دولت‌ها بوده است؛ اما میان حرف تا عمل فاصله‌هاست. این بار انتصابی رخ داده که در آن توهین و دهن کجی به مردم و تولید ملی هویداست.

به گزارش “دانشجونیوز“؛ بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان در پی انتصاب غیرکارشناسی غلامرضا شریعتی به‌عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« زمامداری با کفر می‌پاید اما با ظلم نمی‌پاید »

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور برازجان در پی انتصاب غیراستانداردترین مدیر کشور به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد

شایسته‌سالاری همیشه شعار دولت‌ها بوده است اما میان حرف تا عمل فاصله‌هاست. این مهم که یکی از وعده‌های انتخابی دولت تدبیر و امید بوده بارها و بارها زیرپا گذاشته شده است. این بار انتصابی رخ داده که در آن توهین و دهن کجی به مردم و تولید ملی هویداست.

ریاست محترم جمهوری چندی پیش استاندار خوزستان، غلامرضا شریعتی را به ریاست سازمان ملی استاندارد منصوب کرد! جناب آقای شریعتی که دکتری در زمینه ژنتیک دارند ابتدا بهتر است ارتباط رشته تحصیلی خود را با مدیریت استانی توضیح دهند. اما چگونه چنین مدیری که بی‌کفایتی در او عیان است به‌جای عزل و محاکمه در دادگاه، ارتقا مقام می‌یابد؟ استان خوزستان که که ملت ایران به آن بدهی دارند یکی از بدترین دوران خود را به لطف مدیریت آقای شریعتی گذرانده است.

❓ سوء مدیریت در سیل خوزستان

❓ سوء مدیریت در تامین آب شرب

❓ کم کاری در زمینه کارکنان شرکت هفت تپه

❓ سوء مدیریت در تامین امنیت مراسم رژه اهواز

❓ برخورد نامناسب با اعتراضات مردمی

این‌ها گوشه‌ای از اتفاقاتی است که ملت ایران را بارها عزادار کرده است.

جناب آقای حسن روحانی که دوره باقیمانده از دولت دوازدهم را دوران بازسازی می‌نامند، بهتر است در این تصمیم تجدید نظر کنند که در غیر اینصورت به جز بر بی‌اعتمادی مردم نسبت به دولت هیچ پیامد مثبتی نخواهد داشت.

ما بسیجیان دانشگاه پیام نور از ریاست محترم‌ قوه قضاییه می‌خواهیم که به وعده خود مبنی بر محاکمه و برخورد با مسولان بی‌کفایت اهتمام ویژه‌تری بورزند. همچنین با این مدیر بی‌تدبیر برخورد قضایی کنند تا اندکی زخم مردمان این دیار التیام یابد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*