جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
12 رمضان 1442
Friday, 23 April , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » استان » خبر فوری » خبر وسط » سیاسی
  • شناسه : 305305
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
تور سیصد هزار تومانی زیارت احمدی نژاد با آپشن عکس سلفی
تور سیصد هزار تومانی زیارت احمدی نژاد با آپشن عکس سلفی

تور سیصد هزار تومانی زیارت احمدی نژاد با آپشن عکس سلفی

تعدادی از اعضای حامی احمدی نژاد بدون توجه به سلامت مردم استان در بحبوحه چرخش سریع ویروس کرونای انگلیسی با جهت تحقق اهداف و اغراض شخصی، برای گرفتن یک عکس یادگاری با احمدی نژاد به قیمت هر نفر 300 هزارتومان اقدام به هماهنگی با افراد مختلف از سراسر شهرستان های استان نموده که با 4 دستگاه اتوبوس عازم سفر به تهران شوند.

به گزارش دانشجونیوز؛ در بحبوحه چرخش سریع کرونای انگلیسی در استان های همجوار بوشهر و تاکیدات مکرر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر پرهیز از سفر های بین استانی و غیرضرور و همچنین بیم ورود ویروس جهش یافته در استان؛ تعدادی از اعضای حامی احمدی نژاد بدون توجه به سلامت مردم استان، توصیه های مقام معظم رهبری و ستاد ملی مبارزه با کرونا و صرفا به جهت تحقق اهداف و اغراض شخصی، برای گرفتن یک عکس یادگاری با احمدی نژاد به قیمت هر نفر ۳۰۰ هزارتومان اقدام به هماهنگی با افراد مختلف از سراسر شهرستان های استان نموده که با ۴ دستگاه اتوبوس به این سفر عازم شوند.

سوال اینجاست که

۱- اگر ارمغان سفر برای مردم استان بوشهر ورود کرونا انگلیسی بود و به بهای جان مردم تمام شد چه دستگاهی پاسخگو خواهد بود؟

۲- پرستاران و کادر درمانی که مدت هاست خانواده خود را ملاقات نکرده اند، چه گناهی کرده اند که بایستی قربانی سیاست های انتخاباتی غلط عده ای ناآگاه و منفعت طلب شوند؟

۳- در حال حاضر چند خانواده هم استانی قربانی اقدامات نسنجیده و هیجانی همچون سفر های غیرضروری شده و داغ اعضا و بستگان خود را به دل دارند؟

۴- در دنیای ارتباطات مجازی و امکان برگزاری هرگونه جلسه در این فضا، چه لزومی برای سفرهای چندین کیلومتری و عبور از مناطق عمدتا زرد و قرمز کرونا وجود دارد؟

۵- آیا احمدی نژاد که خود را خادم مردم میداند از وضعیت فعلی کرونا در کشور مطلع است؟ اگر اطلاع دارد این تجمعات در این ایام خطرناک چه معنی دارد و اگر مطلع نیست چگونه میخواهد با این سطح ناآگاهی کشور را به قول خودش از این وضعیت نجات دهد؟

مسئولیت جان مردم با کیست؟ چرا عده ای ساده از این مسائل عبور میکنند. آیا به خطر انداختن جان مردم به قیمت وعده پست های خیالی در دولت خیالی منطقی است؟
دوستان فعال احمدی نژادی بهتر است به جای انجام چنین اقدامات خطرناکی که مستقیما جان مردم استان را در خطر می اندازد، تلاش کنند تا چنین هزینه هایی در راستای کمک به رفع مشکلات معیشتی مردم در قالب فعالیت های خیریه در حوزه کرونا به کار برده شود.
لطفا اندکی دلتان به حال مردمی که از آنان دم میزنید بسوزد. جان مردم را فدای سیاست های انتخاباتی و پست های خیالی خودتان نکنید.
امید است دستگاه های متولی امر بهداشت نیز تذکرات لازم را به افراد خاطی از دستورالعمل های قانونی مبارزه با کرونا داده تا هرکسی این جرات را به خود ندهد که با جان مردم عزیز استانمان بازی کند.

 

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*