جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
12 رمضان 1442
Friday, 23 April , 2021
۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبر فوری » خبر وسط » دانشگاه ها » یادداشت
  • شناسه : 305313
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹
دخالت نکنید، مجری قانون من هستم
دخالت نکنید، مجری قانون من هستم
یادداشت/ محمد وطن‌دوست

دخالت نکنید، مجری قانون من هستم

ای کاش دیوارِ "دخالت نکنید" را بین خود و دشمنان قسم‌خورده‌ی این مملکت می‌کشیدید و به آنها می‌گفتید مسئول اجرای قانون اساسی در این کشور من هستم.

به گزارش دانشجونیوز؛ محمد وطن‌دوست/ امروز رئیس جمهور محترم از سنگینی بار مسئولیت به‌عنوان مجری قانون اساسی گفتند و سختی وظیفه و ترس از قصور در انجام آنها!

بنده به‌عنوان یک فرزند نسل چهارم انقلاب لازم می‌دانم چند نکته را خطاب به جنابعالی خاطرنشان کنم:

مدیریت و به نوعی اجرای قانون از پشت درب‌های شیشه‌ای و از روی صندلی شیک چند میلیونی امری محال و غیرممکن است. برای مدیریت بایست ابا را انداخت و قبا را جمع کرد و شخصاً به میدان آمد و خود را آماده‌ی خطرات و آسیب‌ها قرار داد تا بتوان آنچه را بر دوش دارید به ثمر رسانید و آنچه مجری آن هستید را اجرا کنید.

بار مسئولیت را چطور بر دوش خویش می‌دانید درحالی که نزدیک به یک سال است در انظار خلق ظاهر نشدید!
قطعا منظور بنده نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی نیست، چراکه جنابعالی باید اسوه‌ی عمل به این اوامر باشید.

جنابعالی می‌فرمایید اجرا در اختیار شماست و شما مجری قانون هستید، پس برای اجرای این وظیفه‌ی خطیر وارد میدان شوید و آن عده‌ای که قصد دارند مردم را به نظام و انقلاب بدبین کنند، ناامید کنید.

امروز از عزم جریانی در کشور برای کاهش مشارکت در انتخابات گفتید؛
به راستی چرا با راه انداختن صف‌های متعدد روغن و گوشت و اقلام ضروری، مردم را از صف حامیان نظام و انقلاب به صف گله‌مندان هل می‌دهید!

امروز که با کشیدن دیواری به دور خود و کابینه محترم، وعده‌ی کاندیدای رقیب در انتخابات پیشین را تحقق بخشیدید و از دخالت‌های دلسوزانه‌ی سایر قوا شکایت کردید، باید گفت شاید درصورت عدم کم‌‌کاری شما و همسنگرانتان نیاز به ورود دیگر قوا در عرصه‌ی اختیاراتتان نبود. هرچند که مجلس برای قانونگذاری و قوه قضاییه برای اجرای قوانین، نقاط مشترکی با مجریان قانون دارند و نمی‌توان آنها را بطور کامل از یکدیگر تفکیک کرد.

ای کاش این دیوارِ “دخالت نکنید” را بین خود و دشمنان قسم‌خورده‌ی این مملکت می‌کشیدید که نزدیک به یک قرن است که خون این ملت را می‌کشند و به آنها می‌گفتید مسئول اجرای قانون اساسی در این کشور من هستم.

خلاصه دکتر جان ما دشمن نیستیم، ما فرزندان همین دیاریم.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*